Jesenická 47, Bruntál
Praktický lékař gynekolog

Perfektní, prostě dokonalý lékař a slušný člověk.

mohli by jste mi prosim poradit nevite jestli tady v bruntale prijima nejaky gynekolog nove pacienty,bydlim u pritele a obehavala jsem si par doktoru co mi poradila kamaradka a zatim bez uspechu.dekuji

Chodila jsem k němu dlouhé roky a můžu taky jen chválit,nyní bydlím v Brně už jsem měla dva gynekology a hruza nedokázali ani ultrazvukem poznat cysty a polypy.Nyní chodím na Orlí a snad už to bude lepší ale kdyby nebylo Brno tak daleko tak bych jezdila k panu dr.Havlíkovi je to doktor s velkým D.spoustu věcí mi vychytal šetrně zatímco tady by jen řezali...Jana Macounová

Skvělý skvělý nejlepší suprovní a nevím co ještě napsat na jeho pozitivní hodcení! akorát nám odjel do zahraničí a né a né se vrátit ale vůbeec se nedivím ((( Krnovská gynekologie ztratila nejlepšího doktora kt. kdy měla ! Moc ho pozdravuji na dálku !!!

opravdu ten nej nej nej

Opravdu lepšího gynekologa byste jen stěží hledali..

Neodchází, jen se se stěhuje na Jesenickou 47. A bude u něj dr. Dostalková z Krnova - 2x mě tam rodila a bylo to super.

Nejlepší doktor, ke kterému jsem chodila. Akorát škoda, že odchází.

Pan doktor Havlík je opravdu profesionál .Dokáže všechno vysvětlit uklidnit a poradit.Je to doktor s velkým D

Nejlepší lékař ke kterému jsem kdy chodila.Příjemný, hodný a hlavně citlivý.