Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor je člověk velmi laskavý, komunikativní profesionál. Vše vám vysvětlí a dělá maximum pro pacienta. Když jsem ležela na chirurgii, byla jsem vždy ráda, když měl službu právě on. Zkrátka přístup pana doktora na jedničku s hvězdičkou. Myslím, že nemocnice v Rokycanech, konkrétně chirurgie je u něho v dobrých rukou.

Chlap na správném místě, skvělý lékař po profesní i lidský stránce. Vyzařuje z něj klídek, ale rozhodně nic nezanedbá.

Skvělý přístup, vyslechne, snaha pomoci, krátká čekací doba, když nemůže pomoci on doporučí jiného specialistu, doktor na svém místě!

Pan doktor dnes osetroval moji dceru na pohotovosti. Velmi oceňuji jeho milý a vlídný přístup k malému vydesenemu dítěti. Jsme radi, ze jsme tam zastihli prave pana doktora. Více takových lidských a profesionálních lékařů. Diky moc jemu i sestřičkam

Opravdu jeden z velmi dobře vyrovnaných lékařů, který vyslechne a plní potřeby pacienta a neuráží záchranáře, když někoho přivezou na ambulanci.
Perfektní člověk, profesionál a hokejový fanda :-D

Díky za dobrou spolupráci Martine,

Bc. Michal Řepka, DiS.
DZS Sanitar, s.r.o. - vs Plzeň

Výborné hodnocení pro pana doktora, děkuji za perfektní průběh operace žlučníku, velmi příjemný a ochotný.
I za přístup po operaci.

Odborník s lidským přístupem, velmi mi pomohl pohotovým rozhodnutím, děkuji.

Pan doktor je zkušený, lidský, vzdělaný, poradí, vysvětlí a je ochotný. Nic nezanedbá a o své pacienty se zajímá.

Člověk na správném místě. I se smyslem pro humor. Operoval kamarádku. Byla nadmíru spokojená s jeho přístupem i kvalitami.