MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Hodnocení pacientů:

• Pan doktor dnes osetroval moji dceru na pohotovosti. Velmi oceňuji jeho milý a vlídný přístup k malému vydesenemu dítěti. Jsme radi, ze jsme tam zastihli prave pana doktora. Více takových lidských a profesionálních lékařů. Diky moc jemu i sestřičkam

• Opravdu jeden z velmi dobře vyrovnaných lékařů, který vyslechne a plní potřeby pacienta a neuráží záchranáře, když někoho přivezou na ambulanci.
    Perfektní člověk, profesionál a hokejový fanda :-D

Díky za dobrou spolupráci Martine,

Bc. Michal Řepka, DiS.
    DZS Sanitar, s.r.o. - vs Plzeň

• Výborné hodnocení pro pana doktora, děkuji za perfektní průběh operace žlučníku, velmi příjemný a ochotný.
    I za přístup po operaci.

• Odborník s lidským přístupem, velmi mi pomohl pohotovým rozhodnutím, děkuji.

• Pan doktor je zkušený, lidský, vzdělaný, poradí, vysvětlí a je ochotný. Nic nezanedbá a o své pacienty se zajímá.

• Člověk na správném místě. I se smyslem pro humor. Operoval kamarádku. Byla nadmíru spokojená s jeho přístupem i kvalitami.