MUDr.

Martin Hajžman

Chirurg

Kontaktní informace

• Pan doktor dnes osetroval moji dceru na pohotovosti. Velmi oceňuji jeho milý a vlídný přístup k malému vydesenemu dítěti. Jsme radi, ze jsme tam zastihli prave pana doktora. Více takových lidských a profesionálních lékařů. Diky moc jemu i sestřičkam

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Opravdu jeden z velmi dobře vyrovnaných lékařů, který vyslechne a plní potřeby pacienta a neuráží záchranáře, když někoho přivezou na ambulanci.
      Perfektní člověk, profesionál a hokejový fanda :-D

Díky za dobrou spolupráci Martine,

Bc. Michal Řepka, DiS.
      DZS Sanitar, s.r.o. - vs Plzeň

• Výborné hodnocení pro pana doktora, děkuji za perfektní průběh operace žlučníku, velmi příjemný a ochotný.
      I za přístup po operaci.

• Odborník s lidským přístupem, velmi mi pomohl pohotovým rozhodnutím, děkuji.

• Pan doktor je zkušený, lidský, vzdělaný, poradí, vysvětlí a je ochotný. Nic nezanedbá a o své pacienty se zajímá.

• Člověk na správném místě. I se smyslem pro humor. Operoval kamarádku. Byla nadmíru spokojená s jeho přístupem i kvalitami.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní