MUDr. Martin Dušek

Kostelec nad Černými Lesy 1 adresa

Samostatná ordinace PL pro dospělé
nám. Smiřických 46, Kostelec nad Černými Lesy

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé

Povýšenecký arogantní přístup lékaře, zejména poránu, kdy pan doktor nejenže sám nepozdraví, ale neodpoví ani na váš pozdrav.
Druhé dveře, oddělující vchod z čekárny a samotnou ordinaci nechává doktor i sestra otevřené (a otevřou je, pokud vy je za sebou po vstupu zavřete), takže vše, co se děje v ordinaci, je přes jedny neodhlučněné zavřené dveře slyšet i v čekárně. Intimnosti o vašem zdravotním stavu tak lze v čekárně slyšet.
Pan doktor v rámci úspor zásadně pacientům nevolá, nechá sestru, aby vás prozvonila a rychle zavěsila, abyste vy volali jim.
Doktor nemá s pacienty domluveno heslo pro telefonní podávání informací, jak bývá běžné u jiných lékařů.
Hledám si jiného lékaře, protože výše popsané se děje opakovaně.

K Panu doktorovi jsem se dostala náhodou a to jen proto, že jsem se přehlédla v ordinačních hodinách u své mudry, co sedí hned vedle. Bylo mi fakt zle, tak jsem tam s velkým sebezapřením šla. V autě na mě čekal přítel s 5 měsíční dcerou, protože kojím, tak abych byla po ruce. Sestra mě nechala čekat v čekárně hodinu a že mi přijde říct, zda mě pan doktor vezme, nebo ne. Podotýkám, že jsem omdlívala a i paní, co byla přede mnou mě pustila, když mě viděla. Po dlouhém čekání jsem se dočkala arogantního a VELMI povýšeneckého chování ze strany doktora. Nakonec jsem odešla nevyšetřená a vytočená. Nedoporučuji ani kdyby bylo nejhůř!!! Neprofesionální a arogantní přístup.

Neviděla jsem aktivitu zjišťovat zda mi něco je či není. Jinak než sedícího za počítačem jsem ho neviděla. Chtěla jsem se nechat přeočkovat na klis eneph, vyšetření jsem si musela v laboratoři zaplatit. Výsledek jsem nedostala. Pan doktor mi ho nevydal, že si musím zaplatit kopii. Řekl mi, že neví, zda má hladina protilátek stačí či ne. že si to mám najít na internetu. Ale v jeho ordianci se to hemží reklamami na očkování pro kli encp. NEDOPORUČUJI!

podle mě je to zkušený lékař a odborník..má své dny:-)),jako my..vždy mi pomohl,poradil,byl milý..a nemilý,když jsem měla jiný názor...později se potvrdil jeho..:-))takže jeho arogantnost a zloba byla na místě..

Domnívám se, že je velmi dobrý diagnostik.

Velmi neochotný arogantní a neprofesionální "lékař". Nevím jak mladé slečny, ale mám špatné zkušenosti když "léčil" mé prarodiče. Pacienta vyšetří na 3 m aniž by vstal ze židle. Za proviant je ochotnější, ale je to jen na jedno použití příště už zase nezájem.
Dá práci v okolí najít jiného lékaře kdo by vás vzal, ale opravdu to stojí za to úsilí. Rychle pryč a nedoporučuji!!!

asi tady píšou ti co si hrají na nemocní,aby nemuseli do práce... Myslím si že je to nejlepší lékař v okolí

Neochotný. Neprofesionální jednání s pacienty

Velmi dobrý praktický lékař,když něco potřebujete velmi rád vám pomůže problém vyřešit.

NA KAZDOU NEMOC VAM DOPORUCI PARALEN A PRISNITZ.ZAJIMA HO PSANI NA POCITACI VIC NEZ PACIENT.A TAKE PSAT PORAD DOKOLA STEJNE LEKY,JAKO LEKAR NAPROSTO NEPOUZITELNY MAXIMALNE TAK KDYZ DORAZITE S RYMOU.