Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Chtěla bych velice poděkovat panu MUDr.Martinovi Děrčalíkovi za úspěšně provedenou výměnu kyčelního kloubu dne 3.3.2022.Pan doktor odvedl perfektní,vysoce profesionální práci.Je to úžasný člověk,lékař,kterých je dnes velice málo.Jeho vstřícné a srdečné jednání,mě zbavilo strachu z operace a po operaci mě podpořil svým optimismem,vlídným a milým jednáním.Na moje dotazy ohledně rekonvalescence mě trpělivě odpovídal a vysvětlil mi vše,co mi nebylo jasné. Ještě jednou mu děkuji a děkuji také celému jeho perfektně sehranému operačnímu týmu.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Hodnotíme oddělení ortopedie v "Nemocnici Hořovice" kompletně, jako absolutně špíčkové.

Zvláště MUDr Děrčalíka se svým operačním týmem.
Operoval mne i moji manžeku (totální endoprotézu kyčle). Svou kvalitou a pěčí mne dostal ze stavu, který byl na hranici operovatelnosti. Potíže s kyčlí jsem zanedbal. Děkujimu mu touto cestou a doporučuji ho všem, kteří potřebujete stejnou operaci.

Manželé Jana a František Procházkovi.
Údraž u Písku

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Dobrý den chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Mudr Martinovi Derčalíkovi za super provedenou operaci výměnu kyčelního kloubu dne 30.6.2022. Celý tým při operaci pracoval nadstandartně. Přístup k pacientovi, pooperační stav atd. Prostě slova samé chvály. Vřele všem doporučuji. Ještě jednou velké díky pane doktore je vidět, že medicina je vaše velká láska. S úctou Alena Langmüllerová Praha

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Chtěl bych poděkovat Mudr. Martinu Derčalíkovi za veškerou péči a za skvěle vykonanou operaci výměny koleního kloubu. Jsem velice spokojen a zároveň bych chtěl velmi poděkovat veškerému personálu ortopedického oddělení za kvalitní péči a lidský přístup. Ještě jednou děkuji všem.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

6 týden po TEP kyčle v 51 letech, operované panem MUDr. Martinem Derčalíkem. Kloub plně funkční, bez bolesti, chůze bez fr. holí, za volantem bez problémů. Děkuji pěkně za perfektní výkon a profesionální přístup. Bez váhání pana doktora Derčalíka doporučuji, stejně tak Nemocnici Hořovice a její personál i následný 2 týdenní pobyt v Rehabilitační nemocnici Beroun.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za super profesionální a perfektní výměnu dnes již obou kyčelních kloubů. Pan doktor má snad stále dobrou náladu a strašně pozitivně působí i na pacienta. Jeho přístup je snad z jiného světa vstřícný a uklidňující. Perfektní výsledky. Jsem po všech stránkách spokojený a chci moc a moc poděkovat a doporučit Dr. Derčalíka všem kteří operaci TEP kyčle zvažují . Děkuji za všechno Ing. Milan Bernášek Kladno

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Panu MUDr. Derčalíkovi moc děkuji za perfektně provedenou výměnu kyčelního kloubu.
Strávil jsem obrovskou část života prací v lese. Toto zaměstnání mi život velice ovlivnilo, ale především zničilo kyčelní klouby. Po výměně prvního kloubu se cítím skvěle, po dlouhé době mohu zase jezdit na kole a při chůzi již není nutná hůl. Pan doktor má optimistický, lidský a příjemný přístup k pacientovi. Pane doktore, děkuji Vám za obnovení mého života, přeji hodně zdraví a mnoho dalších úspěchů nejen ve Vašem oboru.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Panu MUDr. Derčalíkovi vyjadřuji obrovský dík za báječně provedenou operaci TEP, za profesionální, lidský a vstřícný přístup i za obětavou pooperační péči. Poradil si nejen s mým zničeným kyčelním kloubem, ale také s rozdílnou délkou dolních končetin. Zásluhou pana doktora Derčalíka opět normálně chodím a nepotřebuji ani hůlku. Vrátil mě zpět do plnohodnotného života a já mu za to nepřestávám být vděčná. Panu doktorovi srdečně přeji pevné zdraví a další spokojené pacienty jako jsem já. Pane doktore, děkuji Vám.

Perfektní výkon, solidní přátelský vztah k pacientovi. Po operaci bez hematomu, možnost 100% zátěže nohy ihned po operaci,. šetrná technologie operace, bez cévky na odvádění moči a bez drenážní hadičky. Ve výborné nemocnici, špičkový ortoped. Děkuji!!

Pan doktor mi vytahoval šroub z kolene. Velmi lidský a milý doktor. Ochotný,vše mi vysvětlil,uklidnil mě před operačním sálem. Mladý,hezký,milý,zábavný a společenský! Velmi pečlivý,nechtěl mě pustit z nemocnice domu,protože jsem měla slabou teplotku.Doufám,že v nemocnici bude pracovat dlouho,ráda bych se s ním ještě potkala,avšak už ne po úrazu... Tento doktor má před sebou velkou kariéru. Hodně štěstí pane doktore :))