Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Panu MUDr. Derčalíkovi vyjadřuji obrovský dík za báječně provedenou operaci TEP, za profesionální, lidský a vstřícný přístup i za obětavou pooperační péči. Poradil si nejen s mým zničeným kyčelním kloubem, ale také s rozdílnou délkou dolních končetin. Zásluhou pana doktora Derčalíka opět normálně chodím a nepotřebuji ani hůlku. Vrátil mě zpět do plnohodnotného života a já mu za to nepřestávám být vděčná. Panu doktorovi srdečně přeji pevné zdraví a další spokojené pacienty jako jsem já. Pane doktore, děkuji Vám.

Perfektní výkon, solidní přátelský vztah k pacientovi. Po operaci bez hematomu, možnost 100% zátěže nohy ihned po operaci,. šetrná technologie operace, bez cévky na odvádění moči a bez drenážní hadičky. Ve výborné nemocnici, špičkový ortoped. Děkuji!!

Pan doktor mi vytahoval šroub z kolene. Velmi lidský a milý doktor. Ochotný,vše mi vysvětlil,uklidnil mě před operačním sálem. Mladý,hezký,milý,zábavný a společenský! Velmi pečlivý,nechtěl mě pustit z nemocnice domu,protože jsem měla slabou teplotku.Doufám,že v nemocnici bude pracovat dlouho,ráda bych se s ním ještě potkala,avšak už ne po úrazu... Tento doktor má před sebou velkou kariéru. Hodně štěstí pane doktore :))