Martin Bořkovec, kardiolog Praha

MUDr. Martin Bořkovec

Kardiolog Více

Šustova 1930 Praha 11, Praha
MEDISCAN GROUP,s.r.o DC Mediscan Chodov

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Názory

Můj tatínek pan Aim chodí k panu doktorovi již skoro rok. Stále o něm mluví velice pochvalně, jako o velmi zkušeném a také velmi lidském a laskavém lékaři. Protože tatínek nemá internet, rozhodla jsem se toto napsat a poděkovat panu doktorovi za jeho skvělou péči. Markéta Ernestová

Lékař bral mé problémy na lehkou váhu a příjemný také moc nebyl. A jeho asistent (zdravotní bratr?) stejnětak. Nedoporučuji mladým lidem, evidentně si rozumí se staršími.

Vysoká profesionalita v léčbě a v přístupu k pacientovi, empatie k pacientovi, otevřenost v jednání s pacientem a vysvětlování příčin zdravotních potíží a odpovídající léčby. Je vidět, že své práci rozumí a že jej baví. Když už jsem musel v poslední době lékaře vyhledat, tak musím konstatovat, že již dlouho jsem se s takovou profesionalitou lékaře nesetkal. Děkuji.

C

Erudovaný odbormík, který má mou dlouholetou důvěru.

Odborně zdatný s milým a vlídným přístupem.

Velmi profesionální a empatický přístup, důsledný, ochotný, baví se o problému s pacientem

Velice milý, ochotný, se zájmem o práci.

Nema zajem o problemy pacienta, neempaticky

Opravdu dobrý doktor.

Děkuji za příkladnou péči v mé nemoci.