Marta Žďárková, praktický lékař Česká Skalice

MUDr. Marta Žďárková

Praktický lékař

18 názorů

Uložit


Adresa

Husovo náměstí 36, Česká Skalice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
18 názorů

A
Ověřeny pacient

Zatím ji moc často nenavštěvuji,ale pokaždé byla moc ochotná, sestřička také. Takže doporučuji. :-)


V
Ověřeny pacient

jsem po operaci srdce, paní doktorka je vstřícná, pracovitá a dle mého názoru profesionální, není pravda, že by v čekárně byly fronty!!!


Ověřeny pacient

Podle mého názoru velmi zkušená doktorka. Většinou stručné, věcné, ale vždy příjemné a vstřícné jednání. Kdyby takoví byli všichni lékaři...


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Mám s ní jen dobré zkušenosti, zatím mi vždy naordinovaná léčba rychle a efektně pomohla.


Nejlepší lékařka co znám.


Ověřeny pacient

Manžel dlouhodobě nemocný, před tím NIKDY nemarodil, sportovec, výborné místo v zaměstnání, náhle omarodil, velké bolesti celý rok, polovinu roku strávil po nemocnicích. Paní doktorka mu ukončila pracovní neschopnost, ač byl jeho stav nedořešený, manžel odkázaný na pomoc druhých, neschopen sám se dopravit kamkoliv!! Její ortel "práce schopný" = simulant (ač se nemohl manžel do práce ani dopravit, natož něco tam dělat), ho dokonce málem připravil o vysoce postavené místo v zaměstnání (dnem ukončení PN se mu absence v zaměstnání počítala jako neomluvená!!)
Paní doktorka by měla vrátit diplom, jednoznačně nedodržuje postup léčení dle lékařské přísahy "de lege artis medicinae". Jako správná lékařka by měla konat vše ve prospěch pacienta a ne již dost psychicky zdeptaného pacienta, který trpí přes rok neskutečnými nepřestávajícími bolestmi, ještě psychicky "podpořit" tím, že mu vtiskne nálepku simulanta, místo toho, aby se snažila najít postup, jak mu pomoci.
Nemůže ani tušit, jak opravdu pacientovi je, když ho vidí 1x za měsíc 5 minut. Při kontrole jsem navíc měla pocit, že ho vlastně ani pořádně neposlouchá, pocit, že zdržujeme.
Paní doktorce jsem důvěřovala, ale totálně zklamala!!!
K jednoduchým věcem, jako je chřipka, angína se staví výtečně, zvládne napsat i neschopenku, ale skutečnou pomoc, když je pacientovi nejhůř, NEČEKEJTE!!!
Yveta Petková, Velká Jesenice

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Super!!


P

Nejlepší doktorka co znám, jsem velice ráda, že mě ještě přijala a mohu k ní chodit jinak nevím k jakému jinému lékaři bych v České Skalici hodila. Je to žena na svém místě.


L
Ověřeny pacient

Výborná lékařka,vždy pomůže,poradí a to i mimo pracovní dobu........neznám lepšího lékaře...není divu,že na rozdíl od ostatních má plno a nebere další pacienty....8o)))


F

Patří mezi nejlepší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti