Sam. ordinace PL pro dospělé
Husovo náměstí 36, Česká Skalice

Zatím ji moc často nenavštěvuji,ale pokaždé byla moc ochotná, sestřička také. Takže doporučuji. :-)

jsem po operaci srdce, paní doktorka je vstřícná, pracovitá a dle mého názoru profesionální, není pravda, že by v čekárně byly fronty!!!

Podle mého názoru velmi zkušená doktorka. Většinou stručné, věcné, ale vždy příjemné a vstřícné jednání. Kdyby takoví byli všichni lékaři...

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Mám s ní jen dobré zkušenosti, zatím mi vždy naordinovaná léčba rychle a efektně pomohla.

Nejlepší lékařka co znám.

Manžel dlouhodobě nemocný, před tím NIKDY nemarodil, sportovec, výborné místo v zaměstnání, náhle omarodil, velké bolesti celý rok, polovinu roku strávil po nemocnicích. Paní doktorka mu ukončila pracovní neschopnost, ač byl jeho stav nedořešený, manžel odkázaný na pomoc druhých, neschopen sám se dopravit kamkoliv!! Její ortel "práce schopný" = simulant (ač se nemohl manžel do práce ani dopravit, natož něco tam dělat), ho dokonce málem připravil o vysoce postavené místo v zaměstnání (dnem ukončení PN se mu absence v zaměstnání počítala jako neomluvená!!)
Paní doktorka by měla vrátit diplom, jednoznačně nedodržuje postup léčení dle lékařské přísahy "de lege artis medicinae". Jako správná lékařka by měla konat vše ve prospěch pacienta a ne již dost psychicky zdeptaného pacienta, který trpí přes rok neskutečnými nepřestávajícími bolestmi, ještě psychicky "podpořit" tím, že mu vtiskne nálepku simulanta, místo toho, aby se snažila najít postup, jak mu pomoci.
Nemůže ani tušit, jak opravdu pacientovi je, když ho vidí 1x za měsíc 5 minut. Při kontrole jsem navíc měla pocit, že ho vlastně ani pořádně neposlouchá, pocit, že zdržujeme.
Paní doktorce jsem důvěřovala, ale totálně zklamala!!!
K jednoduchým věcem, jako je chřipka, angína se staví výtečně, zvládne napsat i neschopenku, ale skutečnou pomoc, když je pacientovi nejhůř, NEČEKEJTE!!!
Yveta Petková, Velká Jesenice

Super!!

Nejlepší doktorka co znám, jsem velice ráda, že mě ještě přijala a mohu k ní chodit jinak nevím k jakému jinému lékaři bych v České Skalici hodila. Je to žena na svém místě.

Výborná lékařka,vždy pomůže,poradí a to i mimo pracovní dobu........neznám lepšího lékaře...není divu,že na rozdíl od ostatních má plno a nebere další pacienty....8o)))

Patří mezi nejlepší.