Adresa

Dolní 2112/41, Prostějov
gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
35 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Umístění: gynekologická ambulance Jiný

S paní doktorkou Zbořilovou i sestřičkou jsem velmi spokojená! Maximálně se snaží vyjít vsříc. :) Při vyšetření je jemná.

Jsem překvapena z ošklivých komentářů, které tu vidím. :-o
To bude nejspíš tím, že způsob hygieny v dnešní době je hodit všechnu špínu na někoho jiného.

Paní doktorku bych v žádném případě nevyměnila !


Ověřeny pacient
Umístění: gynekologická ambulance gynekologické vyšetření

Super doktorka, je mi líto že od ní musím odejít.Stěhujeme se do Kolína. Vždy ke mě byla velmi milá a vstřícná. Sestra je taky super, je přátelská. Takže nechápu,že jí někdo hodnotí negativně...


H
Ověřeny pacient

Já jsem u paní doktorky byla v případě,kdy byl můj gynekolog na dovolené,měla jsem zrovna problém,ona okamžitě poznala,co mi je,určila léčbu a moc mi pomohla.V jejím chování jsem nezaznamenala nic negativního,o čem tu čtu u některých komentářů.


L
Ověřeny pacient

Otřesné chování, otřesné vyšetření, paní doktorce by měli sebrat diplom, nedokáže poznat ani těhotenství ve třetím měsíci!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila od 15 let, byla na mě vždy velmi nepříjemná, bála jsem se jí na cokoliv zeptat, když jsem chtěla předepsat antikoncepci, tak na mě vzhlížela jako na nějakou lehkou... (měla jsem menstruaci min 14 dni v kuse, velmi silnou a s bolestmi) Prohlídka pro mě byla vždy utpením. Když jsem pak měla problémy se žaludkem a 3 týdny mestruaci, tak mě ode dveří seřvala, následně jsem byla na zákroku kde mi vyndaly žlučníkové kameny, domnívám se, že kdyby mne prohlédla, nemusela jsem dalších 3 týdny mít nesnesitelné bolesti... Pak jsem neváhala změnit doktora a velmi jsem se udivovala přijemnému přístupu, který u paní doktorky vůbec nebyl...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


*
Ověřeny pacient

Jsem naprosto a ve všem s paní doktorkou i sestrou spokojená !!! Vždy mi vyšla paní doktorka vstříct. Nemám pocit, že by mi na něco neodpověděla. Paní doktorku bych v žádném případě nevyměnila !!
Musím pochválit sestru, od ní mi vůbec nebolí braní krve. U paní doktorky jsem již 8 rokem. Předešlý gynekolog byll velice neochotný. Nyní jsem moc spokojená !!!


Ověřeny pacient

tato doktorka byla můj prvni gynekolog a to jak se mnou jednala ve mě zanechalo hrůzostrašné dojmy. NEJSME FŇUKNA, jak tady některé píšou.
ale co je moc je moc. Doktorka vždy protivná, nic pořádně nevysvětlí, na dotazy se jí evidentně odpovídat nechce, vyšetření drastické. A to že křeslo je umístěno tak, že když vejde sestra ve chvíli kdy sedíte na křesle, tak vidí naprosto vše a to nemluvím o tom, že kdokoli kdo stál ve dveřích sesterny a dveře ze sestreny byly do ordinace také otevřeny, měl o výhled postaráno. A to ani nemluvím o nedostatečném vyšetření.
Kolikrát vám odvážným doktorka dělala ultrazvuk na preventivní prohlídce, prohmatávala prsa, atd...? tohle jsem od ní neznala, naštěstí jsem po roce a půl utekla jinam a jsem za to velice ráda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

já si na tohoto lékaře nemůžu stěžovat, ono tožiž určitě záleží na Vašem chování, jak vy se chováte k ní ona se bude chovat k vám. Četla sem spoustu nelichotivých hodnocení a zdají se mi absurdní.

Já k této doktorce chodím už skoro deset let a na nic si nemůžu stěžovat, nikdy sem si nevšimla že by mi nepodala úplné informace, a na to co neřekla mám ústa a snad se zeptám..

Je to spíš o tom jaké si zaděláte těsto, ze špatně vymíchanéh těsta nikdy nebudou kvalitní koláče.

Já bych doktora za žádnou cenu nevyměnila.


Je pravda,že je doktorka náladová a nepříjemná,ale to,že k ní nikdo nechodí má i velkou výhodu - nemusím se objednávat a at k ní přijdu kdykoliv,jsem hned na řadě :-) Většinou si chodím jen pro antikoncepci,takže o nic nejde,kdybych ale otěhotnělas,šla bych raději jinam. Jinak sestra je velmi příjemná a to,že někdy vypadá nervózní je tím,že ji stresuje doktorka !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Že by bylo tolik ženskývh v Prostějově ufňukaných? nevím, nevím. Tady přece nejde o to, že by p. doktorka mohla za zdravotní problémy, ale o ten přístup. já jsem zdravotní problémy neměla a přesto jsem od ní odešla, přesně kvůli jejímu chování. myslím že ona by tady měla být pro nás, ne my pro ni. a argument jisté paní že někdo tady střídá chlapy atd... to mě tedy nepřímo uráží, myslím že nejenom mě. o tom přece tato debata není že?


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti