Výborná praktická lékařka, vždy milá a vyjde vstříc v případě jakéhokoliv problému. Sestřička je velmi milá a profesionální.

Umístění: Poliklinika Havlíčkův Brod Poporodní úzkosti

Pořád čtu ,že je paní doktorka milá ,ale na mně nikdy nebyla. Když jsem přišla pro radu na koho se mám obrátit když mám psychické problémy po porodu dívala se na mně jak na vola a cítila jsem se velmi špatně a jeji opovrhující chování kdy mi vyčítala, že ji ve 12h končí pracovní doba mi také moc vhodné nepřišlo. Doktoří pracují pouze 4h a ještě jsou na vás naštvaní kdy potřebujete pomoct.

Umístění: jiné místo

Pani doktorka je velice milá a je vidět, že jí na pacientech záleží. Přešla jsem k ní od jiné p.doktorky a jsem teď moc spokojená. I když má pani doktorka se mnou velké trápení, nevzdává to a za to jí jsem moc vděčná. Mohu jen doporučit. Sestřička je také moc sympatická a milá. Jen tak dál, děkuju.

Přišla jsem k lékaři, když mi bylo velice špatně a vysoké teploty, tak jsem viděla odbornici na svém místě, jak se zachovala. Začátek léčby se komplikoval a dala mi paní doktorka i své telefonní číslo. Vyléčila mě, že jsem od té doby nemarodila (jsou to 2 roky). Je velice milá a rozumí své práci i paní sestřička. Ať jim to vydrží!

Souhlasím s komentáři... ve dveřích Vás přivítá příjemná sestřička, kterou zajímá jak se máte a cítíte. Příjemná atmosféra pokračuje i v samotné ordinaci. Paní doktorka rozhodně nepatří k obvodním lékařům, u kterých si nadiktujete medikaci a neschopenku, hlavně aby měli zářez do kartotéky. Zajímá se a v případě pochybností napíše další vyšetření. Jsem s ní velice spokojena a mohu ji doporučit.

Za dobu kdy paní doktorka nahradila MUDr. Ujčíkovou se jeví velice dobře. Je velice příjemná a ochotná vyslechnou vaše problémy. Je to velká změna oproti svým předchůdcům. Sestřička p. Brožová je také velice příjemná a ochotná.

Tak tomuhle říkám přístup k pacientům, který se málokde vidí. Paní sestřička super ( a neseřve vás jako jiná ) a paní doktorka všechno s vami probere a opravdu je vidět, že se vám snaží pomoct.

Paní doktorka je velice příjemná,s klientem pohovoří, probere problém.S manželem jsme spokojeni.Śestřička je také moc příjemná.Doporučuji

Tato paní doktorka nastoupila místo MUDr. Ujčíkové. V ordinaci je zatím krátce. S paní doktorkou jsem již mluvila a je velmi příjemná a velmi ochotná cokoliv řešit. Tak doufám, že i nadále bude mít paní doktorka tak vřelý přístup k nám, pacientům.