Marta Kučerová, zubař Polička

MUDr. Marta Kučerová

Zubař

Smetanova 55, Polička
Sam. ordinace PL - stomatologa

Tato dr. má opravdový zájem jen o movité pacienty. Nepatříte-li mezi ně,nevyhledávejte ji!!. Bude s vámi jednáno jako s nickou..s kusem otravného hadru! Bývala dobrá,ale její touha po penězích z ní udělala bezcitného tvora,klidně by tam místo ní mohl ordinovat robot,neboť přesně tak působí.
Odměřená,nadutá,vzteklá,dělá ji radost pacienta zdrtit a ponížit,pokud nemáte na nadstandard.

S paní doktorkou Kučerovou máme celá rodina jen ty nejlepší zkušenosti.je milá,příjemná,ochotná,velice šikovná...no prostě SUPER

Velmi erudovaná paní doktorka,příjemná ,dokáže uklidnit pacienta a připravit na případnou bolest.

Paní doktorka mě zklamala,nynější přístup co jsem zažila byl uplně jiný než na který jsem byla zvyklá.Nebrala ohledy na můj strach a naopak byla dotčená že se jí nepodařilo mě svým nátlakem přesvědčit a uraženě se odvrátila když jsem odcházela.Příště už ne.

velice dobrý přístup,ochota...super

Na paní doktorku nedá dopustit celá moje rodina. Chodíme k ni už více než 15 let a určitě ji nemáme v plánu vymenit. Tímto Vás paní doktorko zdravíme a přejeme hodně spokojených pacientů.

K paní doktorce jezdím už 18 let a moje zkušenosti jsou vynikající. Je to skvělý profesionál s lidským přístupem, pečlivostí, příjemným vystupováním a ochotou. Má mojí absolutní důvěru. Tímto ji zdravím a děkuju :-)

Nedokážu si představit lepší péči ze strany zubaře. Zoubečky jak perličky!

MuDr. Kučerová je velký profesionál a vždy se snaží vymyslet pro pacienta to nejlepší řešení. I v době svého volna je ochotná pacientům pomoci. Paní doktorce jsem opravdu vděčný.

Dr. Kučerová je báječná, vždy vysvětlí situaci, navrhne více řešení a je velmi ochotná a hlavně pracuje na perfektní úrovni, sleduje moderní způsoby léčby. A je to milý člověk :)