Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé
Radomyšlská 336, Strakonice

Umístění: Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé Jiný

Velice příjemná paní doktorka,která dokáže člověka podržet i v těžkých životních situacích. Je rázná a rozhodná a my jsme vděčni za to, že ji máme. Paní doktorko,moc děkujeme a přejeme,aby jste ještě dlouho měla své pacienty a oni Vás.

Umístění: Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé Jiný

Paní Mudr. Jíňová Marta je velmi poctivá, kvalitní a zodpovědná doktorka, její léčba je vždy účinná vždy dobře poradí a pomůže. Mohu jen doporučit, moc děkuji a přeji hodně zdraví. Bc. Petr Lauro, MBA

Umístění: Soukr.ordinace-prakt.lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi poctivá a její léčba je účinná. a vždy dobře poradí a pomůže. moc děkuji a přeji hodně zdraví.

Lepší diagnostičku neznám. Paní doktorka je přímá, příjemná, vysvětlí i poradí. Hlavně umí rozpoznat problém a léčit. Jsem s ní maximálně spokojen. Opravdu neznám lepší.

pani doktorka JINOVA je kvalitni lekarka a velmi zodpovedna mohu jen doporucit.!
MY PACIENTI by jsme si meli vazit kvalitni pece a zodpovednosti lekaru a ne porad si na neco stezovat a nadavat...zdravi Irena

dobrá doktorka,odbornice bez problémů,věřím jí 100%.Narvaná čekárna tam sice je ale na dobrou doktorku se holt počkat musí-je otázka proč někteří doktoři mají čekárnu prázdnou.

Odpovědná, příjemná

Velmi milá , vstřícná a empatická lékařka. Vše bez problémů vysvětlí a poradí. Jsem moc vděčná, že jsem tak fajn doktorku našla mám tu čest být jejím pacientem ;-) Děkuji

Dobrá lékařka.