Sam. ordinace PL pro dospělé
Víta Nejedlého 951, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

paní doktorka vůbec neví co říká a co se tyká léčby už vůbec ne,jsem kardiak a zjstila u mne i cukrovku.léčba u mě vubec žádná pouze řekla že mě zkusí dát tyto prášky a uvidíme co dál a poslední věta od paní doktorky byla to že stejně dojde k tomu že si budu muset píchat insulín.Místo toho aby mě poslala k nějakému odborníkovi tak na cukrovku a na vysoký tlak
mě léčí paní doktorka a stav se u mě pouze zhoršuje.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím léta. Na pokec to není, ale vždycky se snažila mi pomoci a zatím se jí to pokaždé povedlo. Hlídá i prevence. Jsem spokojena, měnit nebudu.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

K pani doktorce chodim vic jak 10 let a jsem velmi spokojena s pani doktorkou i sestrou ktera je prijemna a ochotna vubec na nic si nemuzu stezovat,pani doktorka ma skvely pristup a vzdy pomuze a poradi nebudu menit jen muzu doporucit.

Když jde člověk k lékaři , očekává , že lékař vyšetří a poradí , popřípadě odešle ke specialistovi . Mě se tento postup úspěšně vyhnul , i když jsem specialistu potřebovala. jediné co paní doktorka umí je kouknout baterkou do krku a říct dobrý. ale odhalit příčinu potíží a léčit je jí hodně vzdálené. O informacích na které mám jako pacient právo ani nemluvím.
K vyjádření paní Erbesové pouze tolik ... každá máma hájí své dítě paní Erbesová.
Pokud si chcete zachovat své zdraví volte jiného lékaře !!! Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji

K paní doktorce chodím již 8 let. S jejím přístupem problém nemám, ani s přístupem sestry - to, že si se mnou sestra nepovídá, mě opravdu nevadí a HLAVNĚ - o kvalitě péče to nic nevypovídá. Lepší když kouká do zdi, než abych zbytečně čekala až se s někým vykecá:-) Dr. řeší to podstatné, na prevent. prohlídkách probereme změny, doporučení.

Chodím k paní doktorce už 5rokem. Čekárna ujde,když přijdete dobře, nemusíte ani čekat. Sestřičku jsem viděla jen jednou normální v pohodě se i usmála.Jinak hrozný obličej(ksicht), chladná a raději pak sedí a kouká do zdi než aby prohodila slovo. Paní doktorka studená,až nepříjemná. Zeptá se co vám je a kouká jen do počítače pak se kdyžtak koukne baterkou do krku a řekně to je dobrý trochu zarudlé, ale to bude dobrý. Vždy mi přijde jako by říkala oklikou že si vymíšlím-a to je tak se vším i co se týče pohybového aparátu. Doktorku vyhledám tak jednou do roka až kdy mi je fakt blbě. Skoro žádná péče, nediskutuje. A léčení začíná podle ní až když už jste na tom úpně příšerně a minimálně 5dní nemocný, tím pádem léčení trvá hrozně dlouho. Já si hledám už jiného doktora.

Nejsou u ní nikdy fronty, problémy řeší věcně, má příjemnou sestřičku.

Dobrý den, opravdu nemohu uvěřit, co tu většina lidí píše. "Mně nedala antibiotika" ,tak buďte rádi,antibiotika je pěkný sajrajt tak akorát a nedávají se na každou rýmu.Dnes jsem od paní doktorky odcházel (ukončila mi neschopenku po angíně) a sestřička se tam smála na celou ordinaci, paní doktorka je přísnější ,ale vyjde vstříc a tak to má být.Kdykoli jsem měl problém, tak mě vyslala na vyšetření.Chtěl jsem už tento týden nastoupit do práce, ale paní doktorka mi to zakázala, že je moc brzy po dobrání antibiotik (bohužel).A těm komu se to nelíbí,tak si běžte jinam, kde vám rádi ten sajrajt (rozuměj antibiotika) napíší, alespoň bude volněji v čekárnách. J.J.

Nevím, jestli chodíme k té samé paní doktorce, ale na mě nepříjemná není, ano nepokecám si, ale kvůli tomu tam nechodím. Vždycyk věděla,jak a hlavně rychle mi pomoct.......sestra je příjemná, s tou se povídat dá, hlavně, když tu chvíli, než si vás mudr. pozve do ordinace sedíte u ní. Paní doktorko, děkuji Diana Horová

Rozhodně nedoporučuji!!!
Nezajímá se, léčení rozhodně není její silnou stránkou. Možná by měla přemýšlet o vrácení diplomu a raději změnit povolání.