Sam. ord. lékaře spec. - oční
17.listopadu 229, Pardubice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktor Balingová již dávno neordinuje, je v penzi, takže nechápu proč tady pořád figuruje. Chodil jsem k ní dlouho a nemohu si stěžovat. Naopak vždy pomohla, dokonce na rozdíl od jiné lékařky rozpoznala, že nejde o zánět alergický, ale bakteriální a aplikovala správné kapky. Škoda, že již neordinuje.

Já jsem před mnoha lety prozřel, že je to naprosto nekompetentní osoba k její profesi (např. měřila mi stále ty samé dioptrie, ačkoli bylo patrné, že se mi zrak zhoršil a okolní očaři si ťukali na čelo), snažil jsem se o tom přesvědčit i babičku, která k ní léta chodila, ale marně, nakonec musela v důsledku ledabylých služeb podstoupit operaci obou očí, aby vůbec něco viděla.

Paní doktorka je již v důchodu, takže nevím proč zde stále figuruje. CHodil jsem k ní poměrně dlouho a nemohu si stěžovat.

diagnostikovala a léčila zelený zákal, ale ten, jak jsem se dozvěděla u nového očního nemám.měla by jít do důchodu

Myslím, že dělá svoji práci dobře. Handicap je asi věk, ale celkově si nestěžuji.

Bez problémů, již několik let ji spokojeně navštěvuji.

Příjemná a vše vysvětlí...

Naprosto děs, k ní už nikdy!!!!