Markéta Šuráňová, dentální hygienistka
Purkyňova 2855 / 97 a, Brno-Královo Pole, Brno

Dentální hygiena - 1 návštěva • Od 850 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Purkyňova 2855 / 97 a, Brno

• Krvácení z dásní
  • Citlivost zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Vyzkoušel jsem několik zubních hygienistek a tahle je to nejlepší, co jsem si mohl přát. Nová ordinace, ochota, pečlivost - slečna si se mnou hrála, dokud to nebylo na sto procent, nebylo to jako předtím, kdy to valilo jedno za druhým a za dveřmi už klepal jiný pacient. Všechno vysvětleno, ukázáno. Absolutně není co vytknout, palec nahoru a doporučuji!

Můj dentista mi doporučil, abych ve svém zájmu vyzkoušela služby dentální hygienistky. Protože jsem měla docela strach, o co vlastně půjde, zjišťovala jsem si, na koho bych se mohla s důvěrou obrátit. Dostala jsem tip, ať to zkusím u slečny Šuráňové, že opravdu není čeho se bát.
S ošetřením u ní v ordinaci jsem naprosto spokojená. Na začátku jsem jí řekla, že se opravdu dost bojím. Všechno mi tedy nejdříve podrobně a srozumitelně vysvětlila. Její přístup k pacientovi je naprosto profesionální a velmi motivující. Odcházela jsem s příjemným pocitem, že jsem dostala přesně to, za co jsem zaplatila. Ráda se k ní budu vracet.

Nedá mi to jinak, než reagovat na poslední komentář. Nechápu, když už byl negativní pod tou záplavou pozitivních, že je anonymní, někdo se snad stydí za svůj názor a nebo je to jen vyřizování účtů a poškození jména této dentální hygienistky?
Člověk, který psal tuto referenci je nevzdělaný, že ani neví, jaký titul označuje "LÉKAŘE" :-D
Milý pane, dáseň Vám určitě nenatrhla, kdybyste se lépe staral o svůj chrup, nemusela by Vám slečna Šuráňová čistit i prostor pod dásněmi, je mi jasné, že Vám předem vysvětlila proč dělá zákrok a za jakým účelem.
Jinak tato mladá dáma je čistotná a každou moji návštěvu voněla :-D trapná připomínka!

K této dentální hygienistce jen toto:
Přestěhovala jsem se se svou rodinou mimo Brno, i přesto k ní stále dojíždíme, jelikož jejich kvalit se málo která vyrovná.
Pokaždé nás přesvědčí její šetrná a skvělá práce, vždy Vám dá něco navíc a cenově je také velice dostupná.
Naši dceři, která ma panickou hrůzu z lékařů, jako jedinná může bez křiku a slz ošetřit chrup.

Nedá se jí nic vytknout. Přeji všem krásný a poklidný den bez Závisti ;-) Marcela M.

U této dentální hygienistky člověk ztratí strach ze zubařského křesla, je vždy ochotná vše vysvětlit, ukázat a pomoci si vybrat. Navíc tak luxusně vyčištěné zuby jako od ní jsem neměla nikdy.Postupně k ní chodí celá naše rodina a jsme moc spokojení, věnuje se s trpělivostí nám všem.
Jen tak dál, moc děkujeme!!!

Osobní přístup, precizní práce, příjemné jednání, na konci výborný pocit-to je návštěva u dentální hygienistky Markéty Šuráňové

Velmi děkuji slečně Šuráňové za vynikající odbornou péči a motivaci, milý a vstřícný přístup. Jsem na 100% spokojená

SKVĚLÁ.MOC MI POMOHLA

s prací této hygienistky jsem spokojení já i přítel, profesionální přístup s úžasnou motivací.

takových lékařů více a vymizí strach ze zubařů.

S prací dentalní hygienistky Markéty Šuráňové jsme stoprocentně spokojená. Velmi profesionální a příjemný přístup.

Velmi příjemná a pečlivá hygienistka, dovede výborně namotivovat.Z výsledky jsem maximálně spokojen.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, obrtte s ena výživou terapeutku...já s ezajímám o jiné věci v ústech, než kaloriema...pěkné Vánoce!

Bc. Markéta Šuráňová

Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, určitě není vhodné vypalchovat přímo po extrakci a radši bych i pote propolis zkonzultovala s dr., který extrakci delal. nevíme hojení a reakci, takze radši se poptat tam. Ať se dobře hojí!

Bc. Markéta Šuráňová