MUDr. Markéta Roušalová

Psychiatr Více

České Budějovice 1 adresa

Psychiatrická ordinace MUDr. Roušalová
Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace MUDr. Roušalová

Paní PhDr. Vlasta Roušalová je vynikající psycholožka, více než profesionálka. Vždy mne vyslechne, dobře poradí, pomůže a nasměruje na cestu, kterou by se člověk měl dát.
Milá paní doktorko, jsem velmi ráda a moc si vážím toho, že jsem se s Vámi mohla setkat! Jste člověk se srdcem na pravém místě, nesmírně obětavá, laskavá a vstřícná. Moc jste mi pomohla a vždy dobře poradila. Díky setkáním s Vámi si myslím, že jsem se také dost změnila a můj život je pro mne srozumitelnější a dokážu se ozvat, když se mi něco nelíbí. Hodně si Vás vážím a moc velké díky za vše!
Milá paní doktorko, přeji Vám hodně pevného zdraví, lásky, pohody, plno skvělých a přejících lidí, a vždy nějaký důvod k úsměvu.

Pokud potřebujete psychologa, pak určitě všem doporučuji paní PhDr. Vlastu Roušalovou.
Jindra

Paní doktorka je velice sympatická žena, která dokáže pacienta vyslechnout a pochopit, nikdy nedá najevo, že by člověk zdržoval či ji nezajímal. Snaží se najít optimální léčbu, případně pošle na další vyšetření k jiným specialistům. Má přehled o novinkách a vždy pečlivě zvažuje, který lék předepsat.
Kéž by všichni lékaři byli takoví...!!!

Výborná. Udržuje si znalosti o neposlednějších metodách a je schopná vyjmenovat i receptory, na které se léčivo váže, což je u psychiatrů ne tak častá věc. Průměrný psychiatr si udržuje svůj okruh osvědčených léčiv, paní doktorka se nebojí sáhnout po novinkách na trhu, když vidí, že zaběhlé léky nefungují.

Vůbec poprvé jsem se u ní setkal, že léčí i nepříjemné symptomy (depresivní pacienti mají často různé fyzické bolesti, což průměrní psychiatři ignorují). Dokonce dokáže pojmenovat i mechanismus, proč k té či oné symptomatické bolesti dochází!

Zároveň chápe složitost vaší situace a nenadává vám, když třeba v záchvatu mánie ze dne na den vysadíte svou léčbu, protože se cítíte naprosto neporazitelní (což končí špatně, jenže v mánii si prostě nemůžete pomoct).

Kéž by všichni psychiatři byli takoví!

Paní doktorka Roušalová je po všech stránkách VÝJIMEČNÁ žena, ať už jako lékařka, nebo člověk. Souhlasím se všemi předchozími hodnoceními. Vladimír

Tak tuhle doktorku mám fakt hodně ráda

Není jak si stěžovat, parádní doktorka.

Mladá lékařka s moderním přístupem. Objektivní nadhled, příjemná, nevnucuje se, doopravdy své pacienty zná. To dneska umí málokdo....Naprosto profesionální a diskrétní. Dáva lidem pocit blízkosti a ochrany. Vždy se k ní moc těším.

Velice mi pomohla v mých těžkostí ,svou vstřícností a pečlivostí,profesionálním přístupem po stránce psychiky v hledání cesty k sobě a společnosti v době mé nezaměstnanosti.Výsledek-byl splněn k mé velké spokojenosti.Velice děkujji.Velmi doporučuji jiným nemocným s podobnýmy problémy /vystresován,sláb,nevolnost,slabost,nevěřit si,strach.../.

Příjemná lékařka, která má skutečné znalosti díky kterým dokáže účině pomoci.

Manžel byl také léčen u p.dr.Roušalové a byl moc spokojený.Hodně mu pomohla.Často jsem slyšela z jeho úst na p.dr.chválu,až jseme se rozhodli společně napsat hodnocení.Takže je nejlepší!!!