Praktický lékař pro děti a dorost
1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K této lékařce chodím od narození syna, ale po dnešní zkušenosti jsem si okamžitě našla jiného pediatra.
Paní doktorka zavedla několikrát týdně ordinační hodiny pro nemocné až od 11:00, s tím, že ráno je poradna pro miminka. Sestra pro jistotu i zamkne na danou dobu ordinaci, aby tam žádní akutně nemocní pacienti nemohli ráno vkročit do ordinace, (například, kdyby už nechtěli obtěžovat na pohotovosti) a minimka nenakazili. Syna se zánětem močového měchýře nechtěla sestra ani pustit na záchod. Po velmi nepříjemné bouřlivé diskuzi, kdy jsem toto označila opatření odporující zdravému rozumu, mi bylo řečeno, že to mají uvedeno na internetu a že se tam mám dívat.
Následně, když jsem se bavila se synem na toto téma ve vedlejší lékarně i sama paní lékarnice kroutila hlavou, že takové "móresy" ještě nezažila, aby byla ráno poradna pro zdravé miminka a nemocné děti čekaly do 11.00 a poté možná znova zase po obědě, až na ně příjde řada.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Úžasná paní doktorka a sestřička to samé. Chodime k ní už léta, mám dvě velké děti a teď kojence a v žádném případě bych neměnila. Vždy nám pomohla a to se nejednalo jen o "rýmičky" Má moji plnou důvěru.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Úžasná paní doktorka, která nepoužívá zbytečně ATB. Je velmi pečlivá, a vždy nám dokázala rychle pomoci. Za nás naprostá spokojenost =)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

S paní doktorkou jsme velice spokojení . Je lidská , vždy si najde čas pro mé dotazy. Zbytečně nedává antibiotika a provádí testy crp . Dcerka k ní ráda chodí. Velké plus je , že rozumí vakcinám . Sestřička je skvělá, pečlivá . Barbora Benešová

S mym malym synem jsme byli na ockovani třetí hexa vakcínou v 7 měsících. Když jsem sestřičce řekla že bych třetí očkování chtěla odložit nepřipadalo v úvahu. Maleho první dvě očkování na 14dni úplně vyřídili. A třetí očkování jsme skončili v nemocnici s 40,1 horečkami a s poruchou příjmu potravin. Když jsem do ordinace volala, ani jednou to nikdo nezvedl.. Volala jsem minimálně 5x. Potom jsem se rozhodla tedy volal na 155 a tam mi řekli ze okamžitě přijedou. Malému jsem delala všechno proto aby horecky klesly. Zábaly, paralen cipek i nurofen. 3dny se ho to tak strašně drželo až skončil na kapakach. Doktorka ani sestra nerespektuji přání rodičů. Žádný problém odložit očkování není.. Měli jsme jít i na 4 očkování nějak v roce, ale na to už nepujdeme. Doktorka jede podle tabulek a žádné rady nedá. Možná předepíše milion různých drahých produktu a tím to končí. I když je doktorka milá, tak i sestřička tak nejsem vůbec spokojena s jednáním. Proto měním doktorku.

Paní doktarku známe už léta od doby kdy nastoupila,chodila a chodí k ní dcera které je letos 18 i můj 4 letý syn.
Je to skvělý člověk a super pediatr.Všem vřele doporučuji.
Moc je máme rádi,jak paní doktorku,tak paní sestřičku.

Paní doktorka má dle mého názoru střízlivé názory na léčbu i prevenci zdraví dětí, nepodléhá komerčním lákadlům ze stran farmaceutických firem, zohledňuje potřeby dítěte i možnosti rodiče. Zdravotní problémy dítěte s rodičem konzultuje, nenařizuje, nezatěžuje dítě zbytečnými procedurami, nezbytné úkony provádí citlivě, vždy s velkým ohledem na momentální náladu malého pacienta. Jsme se synem u ní pěknou řádku let, od miminka, syn má k ní důvěru, ceníme si přístup paní doktorky, jejich zkušeností i názorů či řešení kolizních situací. Stejně tak pohodovou a uklidňující přítomnost sestřičky :)

K paní doktorce Králové chodím s oběma dětmi už od narození a nikdy se mi nestalo, že bych odcházela s pocitem nepochopení nebo pochybovala o její diagnoze. Zbytečně nepředepisuje ATB, což vidím jako velké plus a dokonce, když jsem byla zoufalá a volala jí o víkendu na mobil, velmi ochotně vyslechla a obětavě poradila. Musím zmínit také příjemnou paní sestřičku, která at už po telefonu nebo přímo v čekárně zvládá ten tlak rodičů s bravurou. Vyzdvihnout bych také chtěla ordinující paní doktorku den před Štědrým dnem a na Silvestra, kdy bych ji tam fakt nečekala, ale byly tam a opět nám moc pomohly. Děkujeme a určitě doporučujeme, dobrý lékař se hledá velmi těžko.

Skvela pani Doktorka.Vsem jen doporucuji,nevyuziva jen stale antibiotika i kdyz by to bylo nejjednodussi.
Opravdu super lekar pro deti .Dcera ji mam moc rada,je velice mila,vstricna a poradi!!!! Martin.B

Od paní doktorky se chystáme odejít.... Podle mého je bez nějakého názoru a prakticky nám schvaluje jen to s čím příjdeme my. U paní doktorky nevydím snahu o to aby něco poradila, asi proto, aby se nezdržovala náhodou o malou chvíli s 1 pacientem. Toť můj názor. Také máme pocit, že jí některé otázky spíše obtěžují než aby pomohla. Předepisuje drahé léky, které nám zatím ani nezabrali a museli jsme dojít znovu na kontrolu , aby nám léky změnila !!!! Jednou větou = nevhodný lékař k dětem a zvláště k těm nejmenším !!!!!