Markéta Králová, pediatr Ostrava

MUDr. Markéta Králová

Pediatr

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Úžasná paní doktorka, která nepoužívá zbytečně ATB. Je velmi pečlivá, a vždy nám dokázala rychle pomoci. Za nás naprostá spokojenost =)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

S paní doktorkou jsme velice spokojení . Je lidská , vždy si najde čas pro mé dotazy. Zbytečně nedává antibiotika a provádí testy crp . Dcerka k ní ráda chodí. Velké plus je , že rozumí vakcinám . Sestřička je skvělá, pečlivá . Barbora Benešová

S mym malym synem jsme byli na ockovani třetí hexa vakcínou v 7 měsících. Když jsem sestřičce řekla že bych třetí očkování chtěla odložit nepřipadalo v úvahu. Maleho první dvě očkování na 14dni úplně vyřídili. A třetí očkování jsme skončili v nemocnici s 40,1 horečkami a s poruchou příjmu potravin. Když jsem do ordinace volala, ani jednou to nikdo nezvedl.. Volala jsem minimálně 5x. Potom jsem se rozhodla tedy volal na 155 a tam mi řekli ze okamžitě přijedou. Malému jsem delala všechno proto aby horecky klesly. Zábaly, paralen cipek i nurofen. 3dny se ho to tak strašně drželo až skončil na kapakach. Doktorka ani sestra nerespektuji přání rodičů. Žádný problém odložit očkování není.. Měli jsme jít i na 4 očkování nějak v roce, ale na to už nepujdeme. Doktorka jede podle tabulek a žádné rady nedá. Možná předepíše milion různých drahých produktu a tím to končí. I když je doktorka milá, tak i sestřička tak nejsem vůbec spokojena s jednáním. Proto měním doktorku.

Paní doktarku známe už léta od doby kdy nastoupila,chodila a chodí k ní dcera které je letos 18 i můj 4 letý syn.
Je to skvělý člověk a super pediatr.Všem vřele doporučuji.
Moc je máme rádi,jak paní doktorku,tak paní sestřičku.

Paní doktorka má dle mého názoru střízlivé názory na léčbu i prevenci zdraví dětí, nepodléhá komerčním lákadlům ze stran farmaceutických firem, zohledňuje potřeby dítěte i možnosti rodiče. Zdravotní problémy dítěte s rodičem konzultuje, nenařizuje, nezatěžuje dítě zbytečnými procedurami, nezbytné úkony provádí citlivě, vždy s velkým ohledem na momentální náladu malého pacienta. Jsme se synem u ní pěknou řádku let, od miminka, syn má k ní důvěru, ceníme si přístup paní doktorky, jejich zkušeností i názorů či řešení kolizních situací. Stejně tak pohodovou a uklidňující přítomnost sestřičky :)

K paní doktorce Králové chodím s oběma dětmi už od narození a nikdy se mi nestalo, že bych odcházela s pocitem nepochopení nebo pochybovala o její diagnoze. Zbytečně nepředepisuje ATB, což vidím jako velké plus a dokonce, když jsem byla zoufalá a volala jí o víkendu na mobil, velmi ochotně vyslechla a obětavě poradila. Musím zmínit také příjemnou paní sestřičku, která at už po telefonu nebo přímo v čekárně zvládá ten tlak rodičů s bravurou. Vyzdvihnout bych také chtěla ordinující paní doktorku den před Štědrým dnem a na Silvestra, kdy bych ji tam fakt nečekala, ale byly tam a opět nám moc pomohly. Děkujeme a určitě doporučujeme, dobrý lékař se hledá velmi těžko.

Skvela pani Doktorka.Vsem jen doporucuji,nevyuziva jen stale antibiotika i kdyz by to bylo nejjednodussi.
Opravdu super lekar pro deti .Dcera ji mam moc rada,je velice mila,vstricna a poradi!!!! Martin.B

Od paní doktorky se chystáme odejít.... Podle mého je bez nějakého názoru a prakticky nám schvaluje jen to s čím příjdeme my. U paní doktorky nevydím snahu o to aby něco poradila, asi proto, aby se nezdržovala náhodou o malou chvíli s 1 pacientem. Toť můj názor. Také máme pocit, že jí některé otázky spíše obtěžují než aby pomohla. Předepisuje drahé léky, které nám zatím ani nezabrali a museli jsme dojít znovu na kontrolu , aby nám léky změnila !!!! Jednou větou = nevhodný lékař k dětem a zvláště k těm nejmenším !!!!!

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojena. Velmi milé a vstřícné chování, hlavně jsem ráda, že je vždy přístupná (pokud situace dovolí) šetrným léčebným postupům, nepředepisuje přehnaně antibiotika. Děti se chodit k lékařce nebojí a nikdy nebáli, na její osobu reagují kladně - z paní doktorky je cítit pohoda a její milé jednání děti uklidňuje. Jsme rádi, že paní doktorku máme a neměnili bychom ani za nic :o)

Skvělá paní doktorka. Jen bych opakovala, co zde již bylo napsáno. Ochotná, milá, vstřícná, .... Všem jen doporučuji.