Markéta Blažená Černoušková, terapeut Praha

Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Konzultace online • 1 500 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Předem na bankovní účet.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Klienty vedu rychle a efektivně ke zvědomění podvědomých obsahů, které jsou příčinou problémů a stojí v cestě ke spokojenému životu. Jdeme ke kořenům ...

• Deprese
  • Závislosti
  • Generalizované úzkostné poruchy

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština,
  • Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Online konzultace

2 500 Kč

Umístění: Poradna psychoterapie

Terapeutku jsem vyhledala v době, kdy jsem viděla vše černě, byla jsem bez energie a radosti, toxická sama k sobě i k okolí.
Přesně si pamatuji první sezení - brečela jsem. Na posledním jsem se usmívala, bylo mi dobře, měla jsem radost ze svého posunu, ke kterému mi pomohla.
Jsem jí vděčná, že mi dovolila být naprosto otevřená a upřímná, a že mi pomohla pojmenovat mé problémy.
Na každém sezení mi pomohla najít odpovědi, co se to děje, proč cítím, co cítím, a že to je správně, že to takhle cítím. Po každém jsem se cítila více uvolněná, šťastná, svobodná, smířená. A hlavně to, co jsem se naučila během sezení, mi pomáhá v běžném životě - fungovat lépe, vědoměji a upřímněji.
Měla jsem štěstí narazit právě na ni.

Umístění: Poradna psychologické poradenství

Marketa helped me to open my eyes on things I didn't (want to) see and that's everything I feel is all right to feel. She showed me how important it is to accept these feelings and acknowledge them for my personal and professional well being. Thank you a lot!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poradna psychoterapie

Moje první návštěva u paní Blažené byla jedním slovem Krásná. Propojila jsem se díky ní se svými emocemi a zažila pocit klidu a pochopení. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Poradna psychoterapie

S paní terapeutkou jsem měl 10 sezení během uplynulých 2 měsíců. Přicházel jsem k ní v poměrně špatné kondici, manžel, který se domnívá, že ho manželka po deseti letech opouští. Během sezení skutečně k oznámení rozvodu došlo.
Musím říct, že mi ohromným způsobem pomohla. Prakticky jsme neřešili můj vztah, jako spíš mě osobně a moji „hlavu“ a můj pohled na mé okolí. Pomohla mi najít správný přístup a přistoupit k mému utrpení, až se z toho žádné utrpení nestalo a během krátké chvíle jsem se i sám bez jejího přispění dokázal se situací vyrovnat. Během posledních sezení jsem s ní již prakticky končící vztah neřešil, naopak mi pomohla najít cestu vyřešit si moje vlastní „démony“ a to bych popsal jako cestu k nalezení schopnosti se postavit čemukoliv.
Co můžu dodat? Snad jedině všemi prostředky komukoliv doporučit. Za sebe nevýslovně mockrát děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologie Můstek psychologické poradenství

The doctor is very empathetic. It helps a lot. The session was even longer. I think, Ms Blazena is a perfect professional

Umístění: Psychologie Můstek psychologické poradenství

Paní Markéta mi moc pomohla v době, kdy jsem nevěděla kudy kam a potýkala se s několika problémy najednou a neměla sílu je řešit. Díky životní mapě jsme rozkryly spoustu věcí, které pramení z dětství a s člověkem se táhnou celý život. Je velice příjemná a empatická, dovede vše správně pojmenovat a přivést člověka k pochopení, že dokud na sobě nezačne sám pracovat a nezmění svoje vzorce chování, nic se nezmění. Díky jejím terapiím jsem se problémům postavila čelem a začala je řešit.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Markéta je podle mého názoru vyjímečná tím, že se rychle a účinně snaží získat co nejvíce informací o dotyčném pomocí různých terapeutických technik, které ovládá, aby mohla rychle a účinně pomoci. K ní prostě nejdete na náslechy (samozřejmě také můžete), ale na práci na sobě. Poskytla mi metody, jak sama sobě účinně pomoci a dále pomáhat.

Umístění: jiné místo Jiný

Having the opportunity to work with Marketa has been really helpful. She managed to do what other previous therapist I have tried were not able: get to the roots of my issues. With her I have been able to understand the person I am today and where do my issues come from. I have learnt a lot from her.

What I get from my sessions with Marketa:
Happiness comes from inside. For this we need to get to know ourselves through a life long healing process, existing wounds will hurt as they heal, but at some point we will manage to control our thoughts and become the owners of our feelings and emotions.

Umístění: Psychologie Můstek

Excellent psychotherapist. Deep psychological analyses on ones behaviour patterns and guidance how to coop.

Umístění: Psychologie Můstek psychologické poradenství

Working with Matketa has been, and still is, a great experience. She can really help you see through things. You’ll still have to go the way to greater happiness in live yourself, but better understanding your own unconscious patterns is very valuable, perhaps indispensable, in embarking on that journey. If you’ve been through a difficult time or you’re suffering from that nagging feeling of a void in you, you should give it a try.

• Deprese
  • Závislosti