MUDr. Markéta Bělková

Kateřinská 155, Stráž nad Nisou

Praktický zubní lékař
č.d. 309, Chrastava

Hodná, ochotná, šikovná.

je naprosto neschopná... no tak nejprve sem za ní byla s tím že mi krvácí třetí den dáseň a ona se na to podívala mavla nad tim rukou a nic s tim neudelala a poslala mě pryč krvácí mi do teď. pak sem u ní byla s tim že mi rozte moudrák ona mi trvrdila že je to počasím během měsíce mi vylezl za pul roku sem tam byla znova a říkám rozte mi druhej a na to mi řekla že je to počasím... mavla sem nad tim rukou tolik to nebolelo.. ted sem za ní byla znova ještě mě sjela že sem sebou vzala syna (10měsíců) a když sem jí řekla že mi roztou dole moudráky a že to hrozně bolí že mi to jde až do spánkú že nemůžu ani jíst ani spát tak mi řekla že to je počasím že jestli tam něco rozte tak že se to nějak procpe a že mi rentgen neudělá. Byla jsem u jiného zubaře ten mi udělal hned rentgen když sem řekla jak to bolí a roztou mi oba a jeden mi rozte do zubu takže jdu na vysekání :-( takže být vámi tak si radči najděte jiného zubaře s ní jsou jen problémy