MUDr.

Marie Zelová

Praktický lékař

Kontaktní informace

• D

Na paní doktorku Zelovou nedám dopustit,odborník na pravém místě a jednu věc má ještě navíc,co ostatním lékařům velmi chybí, je velmi lidská,laskavá a nad nás "obyčejné pacienty" se vůbec nevytahuje a nedává nám okatě najevo,že ona je něco víc než my obyčejní lidi.Prostě paní doktorka je naše!!!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se tisíců lékařů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Vřele doporučuji.

• E

Z paní doktorkou jsem nad míru spokojena. Je velmi laskavá, milá a vstřícná.

• P

Velmi dobrá lékařka - odborník a velmi schopná co se týče odhadu na další možné zdravotní problémy.Rada pro nedočkavce v čekárně jako jsem já - objednat se telefonicky na určitou hodinu a nenechat se předběhnout více otřelými lidmi.

• H

velmi dobrá lékařka odborně na úrovni .

• K

Paní doktorka je jednou z nejlepších obvodních lékařek, kterou znám. Velmi dobrý přístup k pacientům. Pravdou ovšem jsou dlouhé čekací doby v čekárně.

• D

Doktorka Zelová je výborná lékářka, zároveň i její přístup k pacientům je příjemný a bezproblémový. Jedinou výtku, kterou můžu uvést je fakt, že při čekání na vyšetření strávíte v čekárně půl dne než na Vás přijde řada.