Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

76901 Holešov, zlínský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Hodnocení pacientů:

• Na paní doktorku Zelovou nedám dopustit,odborník na pravém místě a jednu věc má ještě navíc,co ostatním lékařům velmi chybí, je velmi lidská,laskavá a nad nás "obyčejné pacienty" se vůbec nevytahuje a nedává nám okatě najevo,že ona je něco víc než my obyčejní lidi.Prostě paní doktorka je naše!!!

• Vřele doporučuji.

• Z paní doktorkou jsem nad míru spokojena. Je velmi laskavá, milá a vstřícná.

• Velmi dobrá lékařka - odborník a velmi schopná co se týče odhadu na další možné zdravotní problémy.Rada pro nedočkavce v čekárně jako jsem já - objednat se telefonicky na určitou hodinu a nenechat se předběhnout více otřelými lidmi.

• velmi dobrá lékařka odborně na úrovni .

• Paní doktorka je jednou z nejlepších obvodních lékařek, kterou znám. Velmi dobrý přístup k pacientům. Pravdou ovšem jsou dlouhé čekací doby v čekárně.

• Doktorka Zelová je výborná lékářka, zároveň i její přístup k pacientům je příjemný a bezproblémový. Jedinou výtku, kterou můžu uvést je fakt, že při čekání na vyšetření strávíte v čekárně půl dne než na Vás přijde řada.