Marie Vosátková, pediatr České Budějovice

MUDr. Marie Vosátková

Uložit

Pediatr Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dr. Bureše 1/9, České Budějovice
Pediatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Pediatrie Jiný

U paní doktorky jsem byla od narození do dospělosti a nikdy nebyl problém. Vstřícný a milý přístup, vždycky vypadala, že mě ráda vidí, všechno si pamatovala, sestřička ještě milejší, i s mamkou si dobře popovídaly. Víte co, dítě to vnímá jinak.
Taky jsem díky ní řešila svou skoliózu, která mohla být horší, kdybych o ní nevěděla.

L
Umístění: Pediatrie Jiný

Neznám lepší doktorku. Jako dítě jsem k
p. Doktorce chodila já i moji sourozenci.
Dnes k ní chodí naše děti a jsme nadmíru spokojeni. Paní doktorka je velice pečlivá, milá, trpělivá a raději pošle někam zbytečně než,aby něco zanedbala . Jak paní doktorka,tak i sestra jsou naprosto top.

I
Umístění: Pediatrie Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, snaží se opravdu pomoci ve všech směrech, milé jednání. . .........

M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je velmi pečlivá, nic nezanedbá, je příjemná, s komunikací s ní není problém. Sestřička je taky strašně fajn. Moc doporučuju!

Ověřeny pacient

Neznám lepší a pečlivější paní doktorku.Chodila jsem k ní se synem,nyní je mu 26let,s dcerou,které je nyní 22let a teď k ní chodím s nejmladší dcerkou 10letou.Vždy je milá,velmi pečlivá.trpělivá.Opravdu neznám lepší lékařku.I sestřička je tam s ní pořád stejná,také příjemná a milá.
Paní doktorku opravdu všem doporučuji,nikdy nic nezanedbala,je velmi zodpovědná,je to lékařka na svém místě.

Velmi doporučuji, paní doktorka je velmi příjemná, trpělivá a hlavně pečlivá, radši pošle někam zbytečně, než aby něco zanedbala. Už jsme takto byli na dětské kardiologii a očním a máme jistotu, že je vše v pořádku.Skvělá doktorka, vše vysvětlí a konzultuje, i když už má po pracovní době, nikdy nás neodbyla, i když měla plnou čekárnu.

Mohu potvrdit, že paní doktorka je odbornice a velmi pečlivá, dcera ji má také ráda. Má to však i své nevýhody, kterými jsou velmi dlouhé čekací doby (v době zvýšené nemocnosti je běžná 1-2 hodiny), což se s batoletem a menšími dětmi špatně snáší.

Přešel jsem k ní od jiné lékařky, ještě když jsem nechodil k lékaři pro dospělé a mohu jen chválit. Dělá vždy vše co je v jejích silách, nikdy jsem neměl pocit, že jsem zanedbán nebo odbyt. Doporučuji všem.

Vynikající lékařka, jak odborně, tak svým lidským přístupem. Vše vysvětlí, na děti příjemná, pečlivá, nikdy nic nezanedbá. Umí promluvit i s dospívajícími dětmi, rozumí jim. Obě děti u ní byly až do věku 19 let a nemám jedinou výhradu. Velmi doporučuji.

Paní doktorke je opravdu super. Mám rok a půl starou dceru,se vším poradí,trpělivě vysvětlí a dáva si záležet aby nic nezanedbala. Mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti