Marie Vosátková, pediatr České Budějovice

MUDr. Marie Vosátková

Pediatr

26 názorů

Uložit


Adresa

Dr. Bureše 1/9, České Budějovice
Pediatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je velmi pečlivá, nic nezanedbá, je příjemná, s komunikací s ní není problém. Sestřička je taky strašně fajn. Moc doporučuju!


Ověřeny pacient

Neznám lepší a pečlivější paní doktorku.Chodila jsem k ní se synem,nyní je mu 26let,s dcerou,které je nyní 22let a teď k ní chodím s nejmladší dcerkou 10letou.Vždy je milá,velmi pečlivá.trpělivá.Opravdu neznám lepší lékařku.I sestřička je tam s ní pořád stejná,také příjemná a milá.
Paní doktorku opravdu všem doporučuji,nikdy nic nezanedbala,je velmi zodpovědná,je to lékařka na svém místě.


Velmi doporučuji, paní doktorka je velmi příjemná, trpělivá a hlavně pečlivá, radši pošle někam zbytečně, než aby něco zanedbala. Už jsme takto byli na dětské kardiologii a očním a máme jistotu, že je vše v pořádku.Skvělá doktorka, vše vysvětlí a konzultuje, i když už má po pracovní době, nikdy nás neodbyla, i když měla plnou čekárnu.


Mohu potvrdit, že paní doktorka je odbornice a velmi pečlivá, dcera ji má také ráda. Má to však i své nevýhody, kterými jsou velmi dlouhé čekací doby (v době zvýšené nemocnosti je běžná 1-2 hodiny), což se s batoletem a menšími dětmi špatně snáší.


Přešel jsem k ní od jiné lékařky, ještě když jsem nechodil k lékaři pro dospělé a mohu jen chválit. Dělá vždy vše co je v jejích silách, nikdy jsem neměl pocit, že jsem zanedbán nebo odbyt. Doporučuji všem.


Vynikající lékařka, jak odborně, tak svým lidským přístupem. Vše vysvětlí, na děti příjemná, pečlivá, nikdy nic nezanedbá. Umí promluvit i s dospívajícími dětmi, rozumí jim. Obě děti u ní byly až do věku 19 let a nemám jedinou výhradu. Velmi doporučuji.


Paní doktorke je opravdu super. Mám rok a půl starou dceru,se vším poradí,trpělivě vysvětlí a dáva si záležet aby nic nezanedbala. Mohu jen doporučit.


Paní doktorka je skvělá lékařka,zajímá se o novinky,ochotná poradit,dá se s ní diskutovat,prohlídky bere zodpovědně.Prostředí příjemné,sestřička milá a usměvavá.Více takových lékařů!!


výborná lékařka, k dětem se chová bezvadně, velmi pečlivá


Bylo mi líto, když jsem musela zvolit dospělého praktického lékaře, paní doktorka byla nejlepší - chodila jsem k ní od narození:) Všem doporučuji, neznám nikoho, kdo by si stěžoval!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti