Ordinace všeobecného lékařství
Čelakovského 4, Plzeň

Je to příjemná lékařka,která dovede s pacienty pohovořit,poradit jim a pomoci.Chodím k ní řadu let a jsem nad míru spokojený.

K paní doktorce chodím již několik let a jsem s ní spokojená.

S paní Ivanou nesouhlasím a přeji jí aby si našla hlavně luxusní ordinaci ale já dávám přednost skvělé doktorce u které se léčím přes 30let a za luxus bych odbornost, laskavost a ochotu nikdy neměnila.

paní doktorka je milá.Vždy se snaží vyhovět.neměla jsem s ní nikdy žádný problém.Snaží se ke svým pacientům chovat lidsky,což né všichni doktoři umí,že?

K paní doktorce chodím již řadu let,jsem s její péčí spokojená,je milá,vstřícná,sympatická.

U paní doktorky jsem byla 2x a to jako zástup za dovolenou mojí doktorky a mohu říci, že jsem byla spokojena. Přišla jsem už po ordinačních hodinách a paní doktorka mi bez problémů vyšetřila a předepsala léky. Takže i cizího pacienta vzala i po pracovní době a to je dnes už vzácnost,takže jí mohu jen doporučit.

K paní doktorce chodím již mnoho let a jsem s ní spokojen. Je ochotná, vlídná a věřím jí jako specialistovi.

Nevím,zda paní Ivana dá na vizuální vzhled ordinace,ale to neléčí.Já jsem pacientem paní doktorky už téměř 20 let a nedám na ní dopustit.Od roku 1997 jsem stále vážně nemocná s několika chorobami a mohu paní doktorce jen poděkovat.Svým přístupem a doporučeními mi zachránila život.Je zodpovědná,laskavá a vždy ochotná pomoci.Mohu její péči vřele doporučit.