Praktický lékař pro dospělé
28. října 3004, Česká Lípa

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Je to lekarna bez empatie ale ke me byla pecliva to se musi nechat

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka i sestra by měly jít dělat jinou práci, pokud nejsou schopny vykonavat práci s lidmi důstojně a s respektem. Dle přísahy paní doktorka nefunguje ani na pět procent. Opakovaně jsem velmi zklamaná jednáním a “snahou” vyřešit mé potíže. A to se jedná třeba jen o běžný zánět močáku. Nikdy není dobrý čas zavolat ani přijít. Vždy je něco špatně a obě jsou příjemné jak hřebík v patě. NEDOPORUČUJI TUTO LÉKAŘKU!
Když už čekáte v čekárně, pak tam nejste příliš dlouho. Jelikož nikdo se u doktorky příliš nezdrží. Hned je s každým hotova.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktoru nedoporučuji. CRP 100, řekla mi, že pokud mám bolesti mám si vzít dovolenou nebo volno v práci, ze mi PN nenapíše, a ještě byla naštvaná, ze ji volám. Takové jednání jsem ještě neviděla. Pokud hledáte doktora, tak prosím běžte jinam. Pro vaše vlastní dobro.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mám negativní názor na tuto lékařku, měla jsem hrozný dávivý kašel, nic nepomáhalo a když jsem ji žádala, aby mě nechala na PN, že v práci musím stále mluvit a to mi ještě navíc vyvolává záchvaty kašle, řekla, at´tedy píšu a sama od sebe mě nijak neprohlédla ani nic nepředepsala, až na mou výslovnou žádost o Codein, který kašel tlumí, mi ho tedy předepsala.

Byla jsem u ní s rýmou, kašlem, teplotou, bolestí v krku a hlavy. Podívala se mi do krku, poslechla si mě, prohmatala žlázy a za chvilku jsem držela recepty na nosní sprej, kapky proti kašli, kodein proti kašli na noc, slabší antibiotika a prášky proti bolesti hlavy a teplotě. Byla milá, řekla, že kdyby cokoliv, tak mám přijít. Kromě delší čekací doby nemám co vytknout.

Paní doktorka Uková oridunuje podle nálady a podle toho, jak se jí kdo líbí a co z toho má. Na mojí žádost o odstranění žlučníkových kamenů se kterými jsem měla problémy, mi doporučila placené sanatrium, protože prý to dělají jenom tam a hlavně z něj a z každého pacienta poslaného tam měla provizi. Až když můj stav byl akutní, poslala mě sem do nemocnice a tam se mi divili, proč jsem nepřišla dřív, že prý je to blbost, že by to tady dělají běžně. Negativních zkušeností jsem s ní měla víc, chřipkou počínaje ostatními vážnějšími nemocemi konče, proto jsem odešla!! U nové paní doktorky jsem velice spokojená!!!!

Na mne působí paní doktorka Uková jako velmi křivá, úskočná a účelově jednající lékařka. Poznal jsem ji osobně a nechtěl bych se s ní již setkat, natož se ještě nechat od ní léčit.

Doktorka Uková je arogantní, nepříjemná lékařka, kterou, jak už tu již bylo napsáno, lidé obtěžují. Mám s ní negativní zkušenosti, diagnozu stanoví od stolu s tím, že svede vše na psychiku, případně dědičné vlastnosti.

PROMĚ JE TO NEJ P.DOKTORKA.DĚKUJI JÍ ZA VŠE Z ČÍM MI KDY POMOHLA A PORADILA.NE JENOM DOKTORKA ALE I ŽENA ZVELKÝM Ž A VÍM TO MOC DOBŘE CHODÍM UŽ TAM ŘÁDKU LET HODNĚ LET.

musím jen napsat že jsem dopadl hodně špatně,upozornění na to že mám problém že hodně vypiji tekutiny a plísně na nohou špatné hojení ran po říznutím nožem vyplývalo z mého povolání a usínání paní doktorka nebrala zřetel a tak jsem měl zanedbanou cukrovku,když jsem opět zašel za paní doktorkou že se nedá vydržet že piji 12l vody za den,po mém prosení aby udělala rozbor krve pak došlo na mé slova nejméně čtyři roky cukrovka zanedbaná tak jsem utíkal co mě nohy stačily,dnes mou říci že nikomu nedoporučuji paní doktorku.