28. října 3004, Česká Lípa
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mám negativní názor na tuto lékařku, měla jsem hrozný dávivý kašel, nic nepomáhalo a když jsem ji žádala, aby mě nechala na PN, že v práci musím stále mluvit a to mi ještě navíc vyvolává záchvaty kašle, řekla, at´tedy píšu a sama od sebe mě nijak neprohlédla ani nic nepředepsala, až na mou výslovnou žádost o Codein, který kašel tlumí, mi ho tedy předepsala.

Byla jsem u ní s rýmou, kašlem, teplotou, bolestí v krku a hlavy. Podívala se mi do krku, poslechla si mě, prohmatala žlázy a za chvilku jsem držela recepty na nosní sprej, kapky proti kašli, kodein proti kašli na noc, slabší antibiotika a prášky proti bolesti hlavy a teplotě. Byla milá, řekla, že kdyby cokoliv, tak mám přijít. Kromě delší čekací doby nemám co vytknout.

Paní doktorka Uková oridunuje podle nálady a podle toho, jak se jí kdo líbí a co z toho má. Na mojí žádost o odstranění žlučníkových kamenů se kterými jsem měla problémy, mi doporučila placené sanatrium, protože prý to dělají jenom tam a hlavně z něj a z každého pacienta poslaného tam měla provizi. Až když můj stav byl akutní, poslala mě sem do nemocnice a tam se mi divili, proč jsem nepřišla dřív, že prý je to blbost, že by to tady dělají běžně. Negativních zkušeností jsem s ní měla víc, chřipkou počínaje ostatními vážnějšími nemocemi konče, proto jsem odešla!! U nové paní doktorky jsem velice spokojená!!!!

Na mne působí paní doktorka Uková jako velmi křivá, úskočná a účelově jednající lékařka. Poznal jsem ji osobně a nechtěl bych se s ní již setkat, natož se ještě nechat od ní léčit.

Doktorka Uková je arogantní, nepříjemná lékařka, kterou, jak už tu již bylo napsáno, lidé obtěžují. Mám s ní negativní zkušenosti, diagnozu stanoví od stolu s tím, že svede vše na psychiku, případně dědičné vlastnosti.

PROMĚ JE TO NEJ P.DOKTORKA.DĚKUJI JÍ ZA VŠE Z ČÍM MI KDY POMOHLA A PORADILA.NE JENOM DOKTORKA ALE I ŽENA ZVELKÝM Ž A VÍM TO MOC DOBŘE CHODÍM UŽ TAM ŘÁDKU LET HODNĚ LET.

musím jen napsat že jsem dopadl hodně špatně,upozornění na to že mám problém že hodně vypiji tekutiny a plísně na nohou špatné hojení ran po říznutím nožem vyplývalo z mého povolání a usínání paní doktorka nebrala zřetel a tak jsem měl zanedbanou cukrovku,když jsem opět zašel za paní doktorkou že se nedá vydržet že piji 12l vody za den,po mém prosení aby udělala rozbor krve pak došlo na mé slova nejméně čtyři roky cukrovka zanedbaná tak jsem utíkal co mě nohy stačily,dnes mou říci že nikomu nedoporučuji paní doktorku.

Na prvním místě upřednostňuje paní doktorka provize za předepsané léky bez ohledu na dopad na zdraví pacientů.
" Bolest není nemoc a máme se s ní naučit žít" - výrok paní doktorky, naštěstí už jsem ji vyměnila.

nemožná, nezájem, atd,nedoporučuju, není odborníkem, nedá na pacienta

vyborna lekarka, vrele doporucuji