Praktická lékařka pro děti a dorost
Přímětice 744, Znojmo

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Perfektní doktorka, veliká spokojenost. Absolutně nelze nic vytknout. Naopak jen chválit- odbornost, přístup k pacientům atd

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Úžasná - ona i sestra! Vzala nás na neplánovanou prohlídku, i když u ní nejsme zaregistrovaní. Kdybych měla bydliště u Znojma, hned se k ní přihlásím.

Paní doktorka je milý, vlídná, má jako dětská lékařka sympatický obličej, vystupování a celkové charisma. Řekla bych, že děti z ní jistě mají dobrý pocit, i já jako rodič.

Přesně do chvíle, kdy přišel první problém - s nežádoucí reakcí dcery na očkování. Encefalopatie, silná alergická reakce, následná apatie dítěte a rozvoj atopického ekzému paní doktorku nechala chladnou, očkovat chtěla dál a alergii na očkovací látku ve vakcíně chtěla vyřešit kortikoidy.

U mladšího dítěte jsme si přáli základní očkování pouze odložit, to paní doktorka sice respektovala, ale najednou už to nebyla ta vlídná, usměvavá a milá lékařka. Najednou jsme jakoby dostali nálepku "problémoví rodiče", od té doby s námi komunikovala tak nějak jinak a návštěvy u ní přestaly být příjemné. To není příliš profesionální přístup a myslím, že náš strach mohla pochopit.
Jsem ráda, že jsme se nenechali přesvědčit přednáškou na téma "dítě zemře na rýmu", protože se brzy synovi rozjel hodně ošklivý, mokvavý ekzém po celém těle a projevil se jako alergik na bílkovinu kravského mléka.

Lékařku jsme změnili a myslím, že se ulevilo paní doktorce i nám. Nová lékařka synovo ekzémy rozhodně nebere na lehkou váhu a z jeho naočkování má strach, sama se bojí možných nežádoucích reakcí u takového dítěte, anafylaktického šoku nebo zhoršení už tak ošklivého ekzému. Jenže podle paní doktorky Svobodové nežádoucí reakce na vakcíny neexistují a nemohou nastat. A to se pak těžko chrání zdraví našich dětí. Děti by si zasloužily individuální přístup a ne jen rutinní píchání vakcín bez ohledu na jejich zdravotní stav.

V 9 měsících jsme paní dr.poukazovali na synův zrak,nebylo v pořádku,že když otočil hlavičku do strany,oči šly jinam.PAní dr.naznala,že počkáme do roka,no a v roce jsme se zvracením skončili v nemocnici,kde zjistili,že má syn na mozku 4 nádory a hydrocefalus a velimi malou pravděpodobnost na přežití operace!!!Dopadlo to naštěstí dobře,ale nevím,co by se dělo kdyby to syn nevyhrál...

Mám dvě děti, po přestěhování do Přímětic jsem se dlouho nerozhodovala. Paní doktorka je skvělý člověk, je to velmi empatická bytost, ráda pomůže, poradí, je odborně na velmi vysoké úrovni. Poplašeným maminkám, jako jsem já, věnuje vlídné slovo, což člověka rázem uklidní. Jsem totiž velice přecitlivělá, co se týče mých dětí a paní doktorka mě takovou bere, prostě ví, že jiná nebudu. Moc děkuji, paní doktorko, že nám takhle pomáháte. Mé děti,Anička a Pavlík, se sice mnohdy bojí, jako ostatně všechny děti, bílého pláště, ale vlídnost paní doktorky je odzbrojí. Děkuji a přeji mnoho úspěchů v další práci.

Paní doktorka je výborná, příjemná, poradí, vyslechne, nebrání se novým postupům. Je milá k dětem i rodičům. Kdyby takový byli všichni lékaři, to by nám bylo hej :-).

nejlepší pediatr

Musím říct, že paní dokotrka je z mého pohledu jedna z nejlepších pediatrů co ve Znojmě jsou.
Chodím k ní se svými dětmi a jedinkrát se nestalo nic díky čemu bych měla důvod změnit názor. Její chování je naprosto profesionalní a přesto velice osobní, což vyhovuje nejen nám rodičům, ale především dětem! Nikdy se nemračí pokud my maminky pochybíme či cokoli podobného. Má vlídné slovo pro každého - nebrání se novým informacím a názorům ... Jsme opravdu více než spokojení. Je nejen inteligentní, ale velice příjemný a dobrý člověk. U paní doktorky Svobodové vím, že jsou mé děti v těch nejlepších rukou.
Paní doktorko děkuji za Jiříka a Barunku

Pani doktorka je opravdu velmi peclivy pediatr. Za 18 let, po ktere jsem k ni chodila, jsem byla moc spokojena. Vzdycky byla mila a trpeliva i v pripadech, kdy provadela neprijemne zakroky. Tak kvalitni lekarku i pro dospele pacienty asi uz nenajdu. Doporucuji!

Ř

Velmi starostlivá, pečlivá a ochotná paní doktorka, vždy ráda poradí, dětem i nám, rodičům, pokaždé věnuje úsměv a milé slovo.