MUDr. Marie Šrubařová

Zubař Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

Praktický zubní lékař
Křižná 857, Valašské Meziříčí

Před lety mi tato MUDr. špatně ošetřila kanálky, neřela mi, že mi nechala při čištění kanálku v zubu část kovového materiálu! Až můj SKVĚLÝ zubař - MUDr. Prokeš (Vsetínská ul., VM) mi zjistil problém a stoličku správně ošetřil, bohužel zub byl již narušen a ošetření časem skončilo až můstkem (tj. "zničení" 2 zdravých zubů) a 7000 kč!! Konzultace s vícero lékaři dopadla stejně - jinak zub "zachránit nešel..-/

Byla jsem se vším spokojená, do doby než se po RTG vyšetření zjistilo, že pod polovinou plomb mám kazy...Indikátor zubního kazu se prý běžně používá cca 10 let!!!! U paní doktorky jsem jej nikdy nedostala- ráda bych připlatila. Nevím, zda-li nenabízí lepší služby z důvodu úspory či neznalosti.

Tuhle Paní zubařku vůbec nedoporučuji!!!!Ona i její sestra sou velmi nepřijemné a mají hrozné chování.Vždy když sme k ní s dětmi došli tak byla nepřijemná na syna,a ještě se mu ze sestřičkou vysmívala,že je v chápaní trošku pomalejší.Sestra vždy byla hodně nepřijemná!!!!Pokud máte své děti rádi a hledáte pro ně zubní lékařku tuhle paní doktorku vůbec nedoporučuji!!

Profesionální paní zubařka, chodím k ní od základní školy a za celou dobu k ní nemám žádné výhrady!

Chodím k této lékařce od první třídy. Dokud působila ve škole, nebyla moc příjemná a to ani sestra. Ale co se týče lékařského výkonu, vždy spokojenost. Jinak od té doby co působí v nové budově, jsou velmi milé.

Chodila jsem k ní jako malá a bohužel mi zkazila přední zub, který mi časem odumřel. Použila špatnou plombu, kterou mi sice jiný zubař odstranil a nahradil tou správnou,ale bohužel již bylo pozdě. Díky této špatné zkušenosti paní Šrubařovou nedoporučuji.

Jsem u ní snad odjakživa, je poměrně příjemná, stejně tak "sestra". Profesionální přístup, kvalitní plomby místo slibů :-D, nikdy jsem neměl žádný problém. prostě rutina...a tak to mám rád.

Tato paní doktorka, by se měla nad sebou a jejím chováním hodně zamyslet!!!
Navíc ty její ceny oproti konkurenci jsou nevýdané!!! Ruce pryč!!!!!

Paní Šrubařová je bezvadná, prostě si nemohu stěžovat.Jsem velmi spokojený s jejím výkonem. Mohu jen doporučit.

Chodím k paní doktorce již od útlého věku,nemohu si vynachválit její citlivý a zároveń i profesionální přístup.