Umístění: Valašskokloboucká poliklinika Jiný

Chodím k paní doktorce už přes 15 let ale musím říct, že když mi něco dělala, tak to dělala přes bolest a očividně ji to ani nezajímalo a možná si to ani neuvědomila. Ano, vím, že je teď těžké najít zubaře, ale odmítám tam chodit se strachem.

Umístění: Valašskokloboucká poliklinika Jiný

Pani doktorku znam z 90tych let, kdy zacinala svou praxi, byla super, ohleduplna,citliva nic nedelala tzv.na krev, delala castecnou dentalni hygienu v dnesni dobe je to uz jinak, pani doktorka je uz nervozni, kdyz vrta, trha tak pres bolest, nepovoli a ani neulevi chvilkovym prerusenim vrtanim, zapomina co minule rekla ze bude delat atd. Udelala mi na stolicce bilou blombu a az pak mi rekla ze budu platit..nevim ci to byl umysl nebo jen zapomenuti upozornit, kdyz jsem se ptal jestli se da platit kartou tak na mne bezduse zirala jako bych ji snad nadaval, situaci zachranila sestricka, odpovedela ano da se platit. Jinak po odborne strance OK, ale bud by se mela zamyslet na tim co dela a vratit se do drivejsich koleji, nebo toho nechat. Prortoze, hruzu ma vetsina kdyz se rekne zubar, natoz tak po takovem neprijemnem vrtani a pod. Mozna, ze uz pani doktorka pomalu vyhorela. Pani doktorko nemyslim to zle, ale zkuste se nad tim co pisi zamyslet. Dekuji.

PANÍ ZUBAŘKA HLUBOCE SMEKÁM

Je to výborná zubařka, přišla jsem k ní v době, kdy jsem měla velké bolesti- zánět okostnice, který mi zavinil jiný zubař. Ochotně mě okamžitě přijala, bolest jsem si sice užila, ale hned po ošetření se mi začalo ulevovat. Takže spokojená jsem byla na max. Pak mě i u sebe zaregistrovala. A nikdy už jsem žádný problém neměla, chodím pravidelně.

Pani doktorka je velmi prijemna ,profesionalni ,dokaze zbavit strachu i bolesti za par vterin.Ceny za osetreni jsou vice nez priznive vzhledem k pristupu a profesionalite pani doktorky i sestricky.

Výborná a hodná lékařka.

To teda nevím, že by paní doktorka nezvládala složitější věci!To neni pravda, blombování dycky zvládala a navíc když mi rostla osmička tak mi ji sama vytrhla a nebylo to lehké-musela dávat i stehy a jako vynikající odbornost a péče. Druhá už by mě poslala do Zlína trhat...a ta doba pracovní co už když to dělá odbroně co si budeme vykládat neleží v práci, je plně nasazena....

jsem velmi spokojena s pani doktorkou,chodím k ní i s dětma a vůbec nemají strach protože je na ně milá ,mluví s nima tak ani nepostřehnou že jim prohlíží zuby a já osobně jsem velmi spokojena s ošetřováním mého chrupu, protože paní doktorka ošetřuje opatrně ale dobře,ještě žádná plomba mi nevypadla.Je to supr doktorka.

velmi milá,ochotná

Máme velmi dobré zkušenosti s paní doktorkou,ke které chodí celá naše rodina a její přístup k pacientům a její dobrá péče by mohla být příkladem jíným zubním lékařům!