Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hemy 855, Valašské Meziříčí
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní doktorka,i pan doktor, naprosto úžasný přístup,citlivě vyšetří, vše potřebné vysvětlí, hledají více variant :) jsem moc ráda, že jsem jejich pacientkou :)

R
Ověřeny pacient

Mamky tak zase musím ohodnotit manželé Sekvardovi,letos v květnu mi pan doktor dělal třetí císařský řez a opět spokojenost nadevše:))))))) Děkujeme maminka Šárka taťka Pavel a dětičky Pavlík,Barunka a Adélka:)

X

nezískala mou důvěru, na něktéré mé otázky odpověděla podivně a neprofesionálně, možná své nedostatky maskuje svou rádoby vlídností a osobitým přístupem, ale to je, bohužel, podle mě, jen maska.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka má velmi pěkný přístup ke každé pacientce.Já jsem měla docela velké urogynekologické potíže,které vyústily do operace.Paní doktorka mně vše vysvětlila-nemusela jsem se ostýchat zeptat se na cokoliv.Dokázala mně vždy poradit a hlavně člověk se v její ordinaci cítí velmi dobře a necítí se jako by obtěžoval.

R

Velice příjemná paní doktorka,pan Sekvard mi dělal dva císařské řezy. Měla jsem pocit jako bych ho znala snad 150let. Nevadí mi dojíždění a vždy se těším až pana doktora uvidím. Takových lékařů by mělo být víc:)) S pozdravem maminka Šárka Rýparová,Pavlík a Barunka:)

Je dobrá!!!!!

Je to naprosto nejlepší profík!!! Díky za takové skvělé lidi!!!!!!!!!!!!!!!

s péčí jsem spokojenaOvěřeny pacient

Je výborná, stejně jako její manžel.

Martina Juříková

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti