Sam. ordinace PL pro dospělé
Mánesova 646, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Výborná lékařka , má bohaté zkušenosti.Vždy vysvětlí a pomůže.Předepíše jen to,co je nutné. Těžko budu hledat náhradu.
Děkuji

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé

Přístup lékařky se mi značně nelíbí. Předepisuje antibiotika už při vchodu do ordinace, aniž by mě vůbec viděla, často je schopna předepsat ta samá i mnohokrát za sebou, i když člověk jasně vidí, že nezabírají. Byla schopna do mě 2 roky cpát antibiotika prakticky v kuse, když jsem se ptala, jestli to nemůže mít jinou příčinu, zabíjela mě pohledem. Když jsem se pak rozhodla vyhledat jinou pomoc, zjistila jsem, že to, co mi Půžová celé roky léčila antibiotiky, byla prostá alergie na peří. Děkuji moc doktorce za rezistenci vůči některým typům antibiotik a zničenou mikrofloru.

MUDr. Marie Půžová

Prošla jsem kartotéku a mezi příjmením začínající písmenem H není žádná Tereza

K paní doktorce Půžové docházím již 18 let a nemohu než jen chválit a chválit. Je to nejen výborná lékařka, ale navíc i velmi citlivý a empatický člověk. Naše zdravotnictví by potřebovalo více takových lékařů. škoda, že se dá udělit jenom pět hvězdiček - na paní doktorku by se mi i deset zdálo málo :-)

je velice pečlivá,vlídná,vždy vše vysvětlí,není problém se na cokoliv zeptat.lepší doktorku jsem nepoznala HK

Paní doktorka Půžova je lékařkou podle mých představ nebudu vyjmenovávat všechny její dobré vlastnosti, které ji jsou vlastní. Mohu však prohlásit, že takových to lékařů by naše republika potřebovala více a potom by jsme byli všichni spokojeni.

Pani doktorka se stara o celou nasi rodinu uz radu let, je ochotna, mila a nikdy nic nezanedba

To je nejlepší lékařka, velmi si jí vážím.

nechci ani hájit ani hanit práci paní doktorky..jen moje zkušenost...dvakrát za sebou jsem prodělala chřipku,tedy dvakrát v návaznosti jsem byla u paní doktorky..když se otevřela čekárna sestřička už pohledem mě vlastně vyjádřila ,,co tady zase dělam"..jako kdybych mohla za to ze jsem prodelavala virozu...i paní doktorka se tvářila ze je votravuju a že si proste vymyslim..takže bohuzel moje hodnoceni nemůze byt pozitivní:-(

X

MUDr.Půžová zcela jistě vulgární není, na to ji znám dosti dlouho, takže o informaci pana JL velmi pochybuji.Kdoví, jestli si vůbec zapamatoval jméno lékařky, u které byl vyšetřen.Navíc do starobního důchodu brzy neodchází.Pacienty vyslechne vždy s velkou trpělivostí, je zodpovědná a vlídná.Jinak je tato anketa dosti hloupá, vymýšlet si zde může kdo chce co chce.

Při hlášení zdravotních potíží při výkonu povolání mě doslova ignorovala, neposlala mě na vyšetření k odborným lékařům a mé problémy až vulgárně zlehčovala. Štěstí, že brzy odchází do starobního důchodu.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je to asi měsíc, co mě začalo trápit časté brnění končetin. Byla jsem poslední dobou ve velkém stresu a vypětí, což považuji za poměrně důležitý faktor. Překvapilo mě však, že ani když jsem v posledních dnech zvolnila, příznaky neodezněly. Včera jsem se v noci probudila (v leže na zádech) s brněním pravé nohy i ruky. Bylo to tak intenzivní, že mě to probralo ze spánku a zvedlo z lehu do sedu. Často mi končetiny brní i v sedě a není vůbec nutné, abych dlouho setrvávala v jedné poloze. Taky mám občas problém usnout kvůli tomu, že mám pocit, že mi "divně" buší srdce. Nemám na to žádný přiléhavější výraz.
Jsem poměrně aktivní, studuji VŠ a současně pracuji, neberu dlouhodobě žádné léky, nemám diagnostikovanou žádnou nemoc. Tlak mívám spíše nízký.
Může být problémem pouze nedostatek nějakého vitamínu - např. magnézia?

Dobrý den. Doporučuji potíže nepodceňovat a nechat se vyšetřit nejlépe prostřednictvím praktického lékaře u dobrého neurologa. Půžová

MUDr. Marie Půžová