Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Paní doktorka mě přijímala po přivezení záchrankou, jednala velmi pohotově, profesionálně, vše se mnou probrala a vysvětlila. Zkrátka vlídná a schopná profesionálka na správném místě. Děkuji!

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Dnes jsem v gynekologicke ambulanci potkala pani doktorku Pohorelskou. Ke vsem lekarum chodim se strachem, ale u pani doktorky jsem se tak po trech vterinach citila uplne v klidu. Byla mila, citliva, empaticka, muj problem mi peclive vysvetlila a nijak me nestrasila. Respektovala moje rozhodnuti vyzkouset nejdrive "alternativni, prirodnejsi" lecbu, vlastne sama tyto moznosti krome jinych navrhla. Mockrat dekuji za tento pristup.

Paní doktorka byla jako "anděl" nebo alespoň u mého porodu v roce 2012 mi to tak připadalo. Byla velice chápavá, vlídná, vstřícná a měla jsem k ní od prvního setkání důvěru. Pokud budu ještě rodit ráda bych ji opět u porodu měla. Všem doporučuji! :-) Měla jsem štěstí i na výbornou asistentku, bohužel jméno si nepamatuji.

Pani doktorku jsem měla u porodu.Pani doktorka byla příjemná trpělivá,co víc jsme si mohli přát.Je to doktor na svém místě.

Paní doktorka byla u mého porodu. Byla vlídná, věcná a nedirektivní, brala bez problémů na vědomí moje názory a požadavky, na dotazy mi odpovídala bez zaváhání a bez povýšenosti. Za sebe ji mohu jen doporučit.