Paní doktorka je velmi dobrá lékařka, příjemná, milá a velmi citlivá. Jsem jejím pacientem přes 20 let a zatím jsem se setkal pouze jednou s tím, že pro nemoc neordinovala.

Hlavní 96, Velké Pavlovice
Zubní ambulance (mapa)

Paní doktorka je erudovaná lékařka, milá a velmi příjemná. Cením si její vysoké odbornosti.

DOBRÝ DEN.
V SOBOTU JSEM NAVŠTÍVYL ZUBNÍ LÉKAŘ.POHO.KDE JSEM BYL,OŠETŘEN PANI DOKTORKOU,A VELICE NA MNĚ PŘIJEMNĚ ZAPŮSOBILA A UDĚLALA DOBRÝ DOJEM JAK BYLA PŘIJEMNÁ A VSTŘÍCNÁ KDYŽ VIDĚLA V JAKÉM ,STAVU JSEM,TAK JÍ TÍMTO PSANÍM CHCI PODĚKOVAT.

Báječná lékařka, oceňuji její odbornost a profesionalitu,
její příjemné a milé chování.

DOBRÝ DEN.

Báječná lékařka, oceňuji její odbornost a profesionalitu,
její příjemné a milé chování.