Praktický lékař pro dospělé
Velké Novosady 8, Přerov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jsem pacientem pani doktorky po mnoho let, kompetentni, prijemna... Lituji, ze ordinuje pouze do unora 2012, pak budu muset prestoupit k jejimu nastupci...

Jsem velmi spokojená s přístupem paní doktorky ke mně, jako pacientovi.Snaží se pomoci při každém zdravotním problému,pošle na další vyšetření, dokud není jistota, o jaký problém se jedná. Díky

Jsem spokojena, paní Dr. vždycky vyjde vstříc i v nestandardních situacích.

MuDr. Pastuchová vždy velmi ráda a s hezkým přístupem pomůže:)ač jsem ve světě, vždy se ráda navrátím pro vyšetření právě k ní:) MgA. Věra Vybíralová

Výborná lékařka.

Křičí na pacienty, proto jsem okamžitě odešel.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

vyslovuji spokojenost s touto lekarkou, jevi vzdy zajem o muj zdravotni stav, bez problemu zajisti jakekoli vysetreni. Jsem rad, ze jen neresi stavajici potize (bolesti zad napr.podanim leku), ale patra po pricinach daneho stavu. Neda mi nez se vyjadrit k naladovosti - te jsem si nikdy nevsiml, kazdopadne je to odbornik na svem miste.

Velmi dobrá a komunikativní lékařka.Jsem s ní velmi spokojenM

doktorka náladová,jinak odborník

Jsem velice spokojen,během posledních 15-20 let co jsem tuto paní Dr.navštívil, jsem jí nemohl vytknout absolutně nic.Děkuji.