Foerstrova 1656/3, Hradec Králové

P. doktorka je naše rodinná lékařka už po léta, chodí k ní nyní i můj muž. Ale po opakované zkušenosti jsem se rozhodla od ní odejít. P. doktorka je sice dobrý diagnostik a myslím, že v léčbě nic nezanedbává, ale její přístup mě naprosto znechutil. Ve chvíli, kdy mi nebylo dobře a přišla jsem si k ní pro pomoc a radu na mě byla nepříjemná, mluvila se mnou jak s pětiletým dítětem, vyčítala mi vysoký cholesterol, obezitu atd. Vím, že tyto mé neduhy nepřispívají mému zdrav.stavu, ale rozhodně to nepotřebuji slyšet při každé návštěvě a ještě tak sprostým a jedovatým tónem jakým mi to paní doktorka předhazuje! Odcházela jsem již po několikáté od paní doktorky se slzami v očích a staženým žaludkem a to si myslím, že není normální! Proto nemohu p. doktorku doporučit a odcházím od ní i s manželem....

Dobrý den, Vážení pacienti, chtěl jsem podělit o zkušenost s paní MUDr. Novotnou, před nedávnem jsem zjistil že paní doktorka (alespoň v mém případě) mé nemoci zveličila, napsala do dokumentace nehorázné drzosti typu: nebyl mi schopen popsat svou práci, mimochodem na rozhovor o práci si dobře pamatuji a paní doktorce, v době kdy jsem dělal poradenství asi nebudu popisovat, co mám za klienty a jaké mám produkty. Za prvé nejsem u zpovědnice a nebo na výslechu policie a za druhé jsou momenty, které člověk nesmí prozradit, jelikož má i ošetřeno zaměstnavatelem že tyto věci se nepopisuji neoprávněným osobám (což paní doktorka je, jelikož není klientem) dále. V dětství jsem trpěl epilepsií druhého typu, tzn. nikdo nevěděl důvod proč a jak. Více než 20 let jsem záchvaty neměl a nemám! A přesto všechno paní doktorka vyžaduje nesmyslná vyšetření pro neurologii, psychiatrii a nebo psychologii při žádosti o řidičský průkaz. Jen pro představu: Vstupní prohlídka doktorka - 600 kč , vyštření neurologa - 1500 kč, vyšetření a posudek psychiatra - 3000 kč (vč. psychologa) a to nepočítám podřadné vyšetření EEG - 800 Kč.
ZÁVĚR:
Již od mého dětství jsem k této doktorce chodil, čekací doba HROZNÁ! Přístup PŘÍŠERNÝ A NEBOJÍM SE ŘÍCI I NA ZÁKLADĚ ZÁZNAMŮ V DOKUMENTACI I POMLUVAČNÝ PŘÍSTUP!!!!
NEDOPORUČUJI TUTO DOKTORKU ANI NEJZDRAVĚJŠÍM PACIETŮM POD SLUNCEM!!!!!

Souhlasím s názory, že čekací doby u paní doktorky jsou přespříliš dlouhé. Vždy po 4 hodinách v čekárně, kdy jsou přede mnou dva pacienti je mučení nemocného. Když už se konečně dostanu do ordinace, do deseti minut, ne-li po minutě jsem pryč. Po takové době čekání a s výsledkem pouhých prášků a teplotou, kdy se člověku chce omdlít, je k pláči!!! Když jsem přišla velmi brzy ráno, abych byla první a šla tak domů ve čtvrt na sedm, tak jsem za dveřmi slyšela veselý smích, drby a cinkání lžiček o hrníček s ranním kávou. Sestra je nepříjemná a velmi drzá na pacienty. Má nedávná návštěva před operací mne ujistila o rozhodnutí změně doktora, když sestra přišla v pátek dopoledne s tím, že jsou tu i jiní pacienti a je pátek a ONY TOHO MAJÍ JIŽ TAKÉ DOST. Řekla to s takovým jeden z úst, že stará žena, ke které by měla být úcta o berli odešla a nevypadala nejlépe.
Velmi mne pobavila návštěva jistého kolegy lékaře. Přišel a byl během tří minut odbaven s recepisem a BEZ POPLATKU!!! Tomu se, Vážení a milí přátelé říká diskriminace.

Děkuji pí.MUDr. Novotné za včasné a úspěšné snížení mých problémů.
Po více jak deseti létech léčení srdečních potíží, ve FN HK jsem byl předán do péče obvodního lékaře. Jelikož jsem měl značné potíže, byl jsem zaslán na kontrolu k pí. MUDr. Píšové a po absolvování měření TK po dobu 24 hod., bylo zjištěno, že mám průměry hodnot - den 117/63, frek.57 a noc 105/56, frek.52.Prý jsem byl neuvěřitelně přeléčen.

Po okamžité úpravě léků se stav rapidně zlepšil a dále je pravidelně sledován.
Ještě jednou děkuji paní doktorce a sestřičce za péči a přeji klidné a pohodové vánoční svátky 2011.

Vynikající lékařka s nadhledem, zajímá se skutečně o pacienta, nic nezanedbává, věnuje mu maximální pozornost, doporučuji všem.

Navštěvuji pí Mudr Novotnou již více jak 30let a nemohu jinak než chválit.
Vždy dobře naladěna, nikdy nebyla nepříjemná a vždy mi pomohla od bolesti.
Nemohu si na ni v nejmenším stěžovat, ba naopak.

je nejlepsi

Jsem velmi spokojena, paní doktorce naprosto důvěřuji ve všech ohledech, myslím, že je skvělý odborník a její zájem o pacienty daleko převyšuje standard praktických lékařů. Čekací doba je možná delší, ale to je způsobeno právě tím, že pacienty vyšetřuje pečlivě a věnuje jim dostatek času. Rozhodně bych neměnila!

Jsem velice spokojena .Chodím k Dr. Novotné několik desítek let a vždy poznala o jakou nemoc se jedná /např.vřed jícnu. Hodnotím hlavně to,že dle mého naznačení potíží vždy rozezná o jakou nemoc jde a hned zašle pacienta k odborníkům.Je lékařkou části naší rodiny a vždy byla spokojenost na obou stranách.

U této paní doktorky mám vždy pocit,že si k ní nejdu pouze vyzvednout recept na léky, ale že je ochotná pacienta vyslechnout, věnovat se mu a i odborně poradit, popř. napsat doporučení k důkladnému vyšetření.
O řadě praktických lékařů to bohužel říci nelze. Co se týče čekací doby v čekárně, pokud chceme,aby se nám všem lékař věnoval, musíme s tím počítat a jednou za čas to vydržet, pro mne není takový problém. Znám plno jiných ordinací, do nichž je pacient objednán na urč.čas a přesto si kolikrát počká i déle jak hodinu.
Já mohu ze svého pohledu jen doporučit.