Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
Nádražní 27, Bruntál

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Michaela S.
K paní doktorce chodím už od 14 let. I když žiji momentálně v Praze asi tak 8 let, tak se této odbornice nehodlám zvdát a budu stále dojíždět na vyšetření, dokud to jen bude možné.
Je příjemná a dokáže v mnohém poradit a pomoci. Hold všude jsou nepříjemná vyšetření, nejen na gynekologii.

M
Ověřený profil

K paní oktorce chodím už asi 30 let. Příjemná, profesionální vyšetřování úplně normální, jako jiní lékaři.To mohu posoudit, několikrát jsem ležela v nemocnici. Jsem naprosto spokojená s lékařkou i sestřičkou.

Svědomitá, důsledná


Kdysi jsem k paní doktorce chodila-jediný,kdo byl v její ordinaci příjemný a profesionální byla sestřička.Opravdu mohu potvrdit necitlivé a bolestivé způsoby vyšetřování paní doktorkou,...stalo se i,že při vyšetřování odešla hrabat do šuplíku pro odběrové pomůcky :o(((.Když jsem jí po čase sdělila, že si jdu pro kartu,že odcházím k jinému gynekologovi,tak její sdělelní bylo :...no, to je pěkně blbý...
Jsem už několik let u jiného gynekologa a opravdu jsem už nikdy horší vyšetření, než u paní doktorky ,nepoznala.Jeho péče a lidský přístup jsou také diametrálně odlišné.
Za mne: tuto lékařku nedoporučuju!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodím k této lékařce 6 let a nikdy jsem neměla žádný problém jak se sestřičkou tak s paní doktorkou jsou super.


Jsem s paní doktorkou spokojená. Vždycky jsem u ní spokojená, vše vysvětlí, poradí a nemám s ní problém. Nevím koho si v Bruntále najdu až půjde do penze. Není tady výběr a zvykat si na někoho nového a zvlášť na gynekologa muže bude určitě pro mě těžké. Na doktorku Poštůlkovou jsem taky slyšela chválu, ale bohužel je u ní plno... L.Š.


Paní Nováková vyšetřuje bez jakéhokoliv citu, pravidelně jsem po jejím vyšetření krvácela. Nyní jsem změnila lékaře a poznala jsem, že i návštěva gynekologa nemusí být nutně nepříjemná. Sestřička je velice neochotná a člověk má pomalu strach zavolat do ordinace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

jsem spokojena,navštěvuji pí.doktorku již několik let a nemohu si stěžovat.Doporučuji všem.


H
Ověřený profil

Jsem spokojená.


pro pacientky s častými akutními problémy zcela neprůchodné objednávání - vhodné max. pro ty, které potřebují gynekologa pouze k prevencím ...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu