28. října 22, Jablonec nad Nisou
Praktický lékař pro dospělé

Moc me mrzi ze odesla do duchodu ale zaslouzi si to .Je moc chapava a vstricna budete nam chybet.Dvorackova .A

Výborná, svědomitá první doktor u kterého jsem měla pocit,že mu záleží na mém vyléčení.aknela

velice důsledná, svědomitá, trpělivá, milá, pac. má dobrý pocit

Co jste mi to udělala ,že jste odešla do důchodu kam v žádném případě nepatříte. Díky za Vaše perfketní ošetřování, rodina Menclova

MUDr. Marečková je výborná doktorka. Je velmi vstřícná a moudrá. Nikdy se nestalo, že by stanovila diagnozu špatně. Celá moje rodina na ni nedá dopustit. Chápu, že ne každý musí mít stejný názor, ale některé komentáře jsou tu velmi zcestné. Veronika Kralová.

Pouze mi nezbývá nic jiného než souhlasit se všemi předešlými kladnými hodnoceními!!!

odpovědný lékař důslednost!

K lékaři moc nechodím, tak snad proto když už někdy jdu, jsem výdy spokojený. Lukeš

velmi vstřícná lékařka, která má zájem o pacienta a za všech okolností se snaží pomoci :)

Jako pacient chodím za paní dr. Marečkovou rád, protože ji znám už mnoho let a vážím si jí jako člověka, který chce a umí pomoci, a také proto, že je navíc milá a příjemná. Se svou zdravotní sestrou tvoří velmi důvěryhodný tým, který mohu jen doporučit!