MUDr. Marie Kunešová

Pediatr Více

České Budějovice 1 adresa

Pediatrie
K. Šafáře 31, České Budějovice

Skvělá paní doktorka! Chodil jsem k ní od narození do 22let. Vždycky strašně ochotná a příjemná! VŠEM STRAŠNĚ DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výborná paní doktorka, mému synovi objevila skrytou nemoc, kterou ostatní ignorovali a zachránila ho od trvalých bolestí. Jako jediná v ČB půjčuje pro novorozence váhu na kontrolu přírůstků, jezdí domů a nikdy jsem neměla pocit, že obtěžuji. Jezdím k ní i po odstěhování z města a doufám, že ještě dlouho vydrží ve stejné kondici.

Prima paní doktorka i její sestřička.Mojí dceři velmi pomohly,patří jim veliké díky.

Paní doktorka, je moc fain, vždy pomůže a potěší dobrým slovem.Chodím k ní již 4 roky s dcerou a teď i se synem. Nikdy jsem jí neviděla naštvanou a to jsme tam pořád - děti jsou dost nemocní. Sestřička je taky prima. Jsou obě druhé ,,babičky" pro všechny.Jen se obávám dne, kdy odejde paní doktorka na zasloužený odpočinek, pochybuji, že najdeme v Budějicích lepšího pediatra.

Skvělá dětská lékařka, moje tři děti měly u ní perfektní péči.Začala jsem k ní chodit v roce 1981 a ještě teď do její ordinace chodí můj 16-ti letý syn.Za těch 28 let jsem si nikdy nemohla stěžovat.Pečlivost a perfektní přístup k dětem i rodičům, taková je paní doktorka. Také má výbornou sestřičku.

Je to výborná lékařka s vřelým a srdečným vzahem nejen k dětem,ale i k rodičům.
Ochotná vše vysvětlit a najít nejlepší řešení problému. Navíc velmi oblíbená u dětí.
Přála bych každému najít tak skvělého dětského lékaře.

Skvělá PANÍ DOKTORKA s letitou praxí,maminka,babička a "kamarádka" v jedné osobě. Milá a ochotná,vždy poradí a pomůže,odešle ke specialistům.V naléhavých případech i přijede domů,telefonuje,má zájem o děti a jejich trápení,umí jim naslouchat(na rozdíl od jiných),je srdečná a laskavá.Vřele doporučuji.