Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jsem Epileptik

Paní Primářka byla skvělá pomohla mi moc a byla na svém místě vzpomínám na vás moc často děkují vám moc Jana Z Opavy

Paní primářku znám již dvacet let,je to odborník na svém místě a moc hodný člověk.Můj syn i já jsme jí vděčni za léta péče,kterou nám věnovala a přejeme ji hodně profesních úspěchů a ještě více zdraví...

super zachranila nam dceru

Paní primářku Marii Kunčíkovou znám mnoho let. Je to odborník na kterého nedám dopustit. Pokud chcete mít dítě v dobrých, odporných a lidských rukou tak jedině v jejich ! DOPORUČUJI !!! Proč ti , kteří z vás kritizují se pod svůj názor nepodepíšete ??!!!
Kamila Goralčíková, Ostrava

Paní doktorku Kunčíkovou si nemohu vynachválit.. Přišla jsem k ní s dcerou od P. doktorky Bučkové z Místku... jelikož se mi dcera zdála utlumená, nekomunikativní.. tam teprve jsem zjistila co je to PÉČE. Paní doktorka zjistila že dcera má nadměrně předepsané medikamenty, tudíž byla předávkovaná.. Léky jsme změnili kopmlet, protože dceři nevyhovovaly.. Chodíme na pravidelné kontroly, pokaždé dceři natočí EEG, pokaždé sedíme s paní doktorkou minimálně půl hodiny, na vše se vyptá, napíše zprávu.. Kdežto moje prvotní zkušenost byla vejít do ordinace, tam vám napíšou léky, vyšetření žádbné a za 10 minut jste venku se vším všudy.. :-(
Pro nás je Paní Kunčíková odbornice, díky které je teď dcera bez problémů, veselá, komunikativní a může chodit do normální školy.. Děkuji.

Moje chvála nepatří paní přednostce Kunčíkové, ale paní doktorce Šromové.Já nejsem její pacient, já chodím na neurologii do Opavy¨. U paní doktorky Šromové jsem byla jenom jednou, ale přesto jí chválím za to, že poznala, že moje bolest zad není od páteře. Mě za ní poslala paní doktorka Šuláková z dětského lékařství. Nakonec jsem dostala antibiotika na ledviny a bolest zad přestala. Byly to ledviny.

Dětská neurologie v Ostravě Porubě podle meho nazoru jako rodič dítěte ktere leží teď na tomto oddělení jejich vinou. nejsem spokojena kdybych mohla tak se celému oddělení vyhýbám velkým obloukem.Jeden zaměstnanec nám řekl že se doktoři chovají k rodičum podle jejich postavení.Nedoporučuji Paní doktorku Šromovou a to z důvodu ze paní doktorka u našeho syna pochybila při kontrole kterou provedla a řekla ze náš syn je v pořádku a že další kontrola stačí až za 3 měsíce a přitom podle její správy je zřetelné že by byla lepší kontrola mnohem dřív ale mi obyčejní lidi to z těch správ nepoznáme opravdu si na ni dejte pozor!!! A také se obrňte proti sestre na ambulanci!

Paní primářka Marie Kunčíková je celebritou FNsP v Ostravě Porubě a také jako správná celebrita se chová. Za prvé je to odborník v neurologii nejen dětské. Zachránila již přemnoho životů a zdraví velkého množství pacientů od 0,1 až možná po 30 i více letým. Zasluhuje si nejvyšší úctu a uznání, poněvadž patří mezi špici odborníků-pediatrů v ČR a nejen zde. Léčí i naše velké dítě a moc pomohla manželce ale i dalším, když byla požádána, ochotně a nezištně. Proto, pokud ji někdo někdy vůbec dal nějaký dáreček ve formě kytky, bomboniérky nebo láhvinky, tak je to jen projev díků za skvělé léčení(vyléčení), není to trestné ani nemorální, pouze lidské a to když dojdou děkovná slova......, přicházejí fyzické dárečky.
Díky paní primářko, díky veliké, jste naše patronka života a zdraví. Vždycky k Vám rádi přijedeme, vždy pomůžete jako odborník i člověk.

Paní primářka Kunčíková mi poprvé zachránila život v osmi letech. Dnes je mi 27 let a pořád si mě nechává na dětském oddělení pod svým dohledem. Minulý rok jsem se u ní opět octla v akutním ohrožení života. Hned poznala, co se děje a rychle zareagovala. Díky ní jsem pořád tady.
Má velmi vlídný až mateřský přístup k pacientům. Sama za sebe můžu paní Kunčíkovou jen DOPORUČIT!
Barbora Frischerová

kvalitní,pečlivá,vždy vyhoví.