Praktický lékař pro děti a dorost
U Mýta 1420, Tábor

Nejlepsi pani doktorka jakou znam!Poradi v jakoukoliv denni i nocni dobu,nikdy se v nicem nespletla,vsechno trpelive vysvetli,deti ji miluji!Velika skoda ze jiz konci,nikdo ji nemuze nahradit!Takovou pani doktorku jiz nenajdeme....Dekujeme Vam........

Paní doktorka Křemenová je velice příjemná a vždy ochotná pomoci malým pacientům. Poradí s každou bolístkou (někdy i hloupostí), ale zkrátka má vždy perfektní a profesionální přístup. A rovněž i její sestřička, paní Krejčová, je velmi milá a ochotná. Děkuji oběma za jejich péči o mé děti.

Chválím, lékařka na svém místě. Je tu pro děti a ne pro živnost!!!!!!!!

Jsme moc spokojeni, paní doktorka je pečlivá, ochotná, svědomitá, vždy si najde čas a poradí. Má také milou sestru. Doporučuji.

Výborná dětská lékařka.Osobní přístup k pacientovi,na každého si udělá dostatek času,velmi ochotná,dobrý přístup k dětem každého věku.Prostě profesionálka na svém místě- nemůžu jí nic vytknout

Výborný pediatr. V jakoukoliv dobu mohu zavolat a doktorka buď poradí, nebo přijede k nám domů!!! Máme 18 měsíční dvojčata, která jsou stalé nemocná a doktorka Křemenová je pro ně jako stvořená.

Nejlepší dětský lékař jakého jsem kdy zažila!!!!!!!!!Paní doktorka využívá převážně homeopatii!!!!!!!Všem maminkám jedině DOPORUČUJI!

Vynikající přístup k dětem, naprosto profesiální péče, hezké prostředí a ochota pomoci
kdykoliv.Většinou ji dětičky milují a vyšetření je zábavičkou.