Jiráskova 1301, Třebechovice pod Orebem
Sam. ordinace PL pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Paní doktorka vybírá poplatkek 30 Kč i za pouhé předepsání receptu a to i v případě, že necháte předepsat léky rodinému příslušníkovi. Má neúměrně dlouhé čekací doby. Stanovením chybné diagnozy zavinila zhoršení zdravotního stavu pacienta. Pacient následně zemřel. Je možné, že by při včasném stanovení správné diagnozy byl dosud živ.

Cekaci doby priserne dlouha, jednou jsem cekal dve hodiny s horeckou a to prede mnou nikdo nebyl. Jindy zase hodinove cekani, zadny pacient nevychazi ani neprichazi a pak mi sdelila, ze si dala kaficko. HODINOVE!!

JSem s ni velice spokojena, velice!

Čekací doby dlouhé, také mi to není příjemné když sedím v čekárně, na druhou stranu když jsem uvnitř jsem ráda že si paní doktorka udělá čas na všechny mé otázky a ještě se je pokusí pořádně vysvětlit, místo aby jako spousta jiných lékařů řekla - to je normální. Za dobu co jsem u ní (4 roky) se mi nestalo že by mne to co předepíše nevyléčilo, na rozdíl od předchozích praktických lékařů.

Paní doktorka je opravdu odborník na svém místě. Snaží se pomoct a ta dlouhá čekací doba je podle mých zkušeností proto, že diskutuje s pacientem o jeho potížích a snaží se pro něj najít správnou diagnózu, nechce nic zanedbat. Mně dlouhé čekání také vadí, ale zatím se mi vždy vyplatilo. Navíc má paní doktorka k ruce velice schopnou sestřičku, která jí určitě hodně ulehčuje práci..

Velice příjemná,odborník na svém místě, pacienta vyšetřuje důkladně ale příjemně. Mohu jen DOPORUČIT.

Lékařka je ohodnocena na jiném místě a to velmi kladně.