Paní doktorka je velmi pečlivá a vstřícná .Řádně umi diagnostikovat a se vším se snaží poradit .Je to velmi dobrá doktorka -praktický lékař

precizní lékařka, nic nenechává náhodě, důsledné vyšetření....sestřička klidná s lidským přístupem

bída s nouzí. člověk čeká nejméně dvě hodiny, ačkoliv jsou přede mnou 4 lidi. věčně se s někým vybavuje po telefonu, z okna a podobně. s důchodci se snad dívá na jejich fotoalba - minule u ní jedna baba byla hodinu:-(. vyšetření je takové laxní, stačí jedině tak na to, aby měl člověk omluvenku do školy či zaměstnání. ale mám to nejblíž a chodím tam jednou za rok:-)

Čekání je opravdu nepříjemné, ale stojí za to. Sestřička velice příjemná a sympatická. Taktéž i doktorka.

Je v klidu ...až na to čekání v čekárně.

Doktorka Klapalová je dle mé zkušenosti poctivá lékařka, která se snaží člověka proklepnout co nejvíc, aby nic nezanedbala, opravdu se každé maličkosti věnuje. Že si u nás chodí důchodci místo na faru povídat k doktorovi a blokují čas těm, kteří tam musí jednou za čas, není problém lékaře, který dělá dobře svou práci, ale našeho systému. Kvůli 30 Kč jste všichni nadskakovali, tak si teď nestěžujte, že musíte čekat, až se důchodci vypovídají.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena, moc příjemná a snaží se nic nezanedbat. Vždy předepíše nejlevnější variantu léku. Jen se opravdu čeká...hlavně na důchodce :(.

S paní doktorkou jsem spokojena.Ona i sestřička jsou vstřícné a pozorné.Dlouhé čekaní na očetření je nepříjemné.Průměrná doba čekaní je 20 minut na jednoho pacienta.

Je to zodpovědná lékařka.

Lékařka vhodná leda pro důchodce či nezaměstnatné, jelikož se u ní čeká několik hodin na vyšetření či konzultaci. S každým se velmi vybavuje a na léčení pak není čas. S dealery léčiv si domlouvá schůzky v ordinačním čase, což je také nevhodné, to aby si pak člověk bral půl dne dovolené.