Adresa

Zubní ordinace
nám. Svobody 2/I, Sušice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

K paní doktorce chodíme mnoho let prakticky celá rodina a jsme velmi spokojeni, je pečlivá a s úžasným lidským přístupem.

A
Ověřený profil
Umístění: Zubní ordinace

Chodil jsem k "paní zubařce" celé mladí. Výsledky její "péče" si nesu dodnes a musí je napravovat její kolegové. Bohužel mi nebyla schopna správně vytrhnout ani mléčné zuby... Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Asi 350 km od bydliště po cestě na dovolenou mě chytl silný zánět dásně. Paní doktorka neváhala a přijala mě k ošetření. (Ostatní zubaři na stejné poliklinice si mě přehazovali sem a tam a byla na nich vidět neochota pomoci když nejsem jejich dlouhodobý pacient). Poskytla mi profesionálni a především precizní ošetření. Cítila jsem se u ní skvěle a její ošetření a následné instrukce jak postupovat při samolecbe mi zachránili dovolenou. Děkuji Kamila Navrátilová, Šumperk


B
Ověřený profil

Vzorná preventivní péče i absolutně profesionální precizní zákroky při opravách zubů, obrovská vstřícnost i u dětských pacientů, jsem 15 let absolutně spokojená.


J

Paní doktorka je velice vstřícná,ochotná, své práci rozumí.Vždy pomůže s problémem,můžeme se na vždy obrátit. Objednání provádí vždy po domluvě, když nám daný termín nevyhovoval.


I

Je velice svědomitá, zodpovědná a zkušená lékařka. Za celých 10let co k ní chodím, nemám ani jednu špatnou zkušenost. Je velice milá a přístupná k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu