Zubní ordinace
nám. Svobody 2/I, Sušice

K paní doktorce chodíme mnoho let prakticky celá rodina a jsme velmi spokojeni, je pečlivá a s úžasným lidským přístupem.

Umístění: Zubní ordinace

Chodil jsem k "paní zubařce" celé mladí. Výsledky její "péče" si nesu dodnes a musí je napravovat její kolegové. Bohužel mi nebyla schopna správně vytrhnout ani mléčné zuby... Nedoporučuji

Asi 350 km od bydliště po cestě na dovolenou mě chytl silný zánět dásně. Paní doktorka neváhala a přijala mě k ošetření. (Ostatní zubaři na stejné poliklinice si mě přehazovali sem a tam a byla na nich vidět neochota pomoci když nejsem jejich dlouhodobý pacient). Poskytla mi profesionálni a především precizní ošetření. Cítila jsem se u ní skvěle a její ošetření a následné instrukce jak postupovat při samolecbe mi zachránili dovolenou. Děkuji Kamila Navrátilová, Šumperk

Vzorná preventivní péče i absolutně profesionální precizní zákroky při opravách zubů, obrovská vstřícnost i u dětských pacientů, jsem 15 let absolutně spokojená.

Paní doktorka je velice vstřícná,ochotná, své práci rozumí.Vždy pomůže s problémem,můžeme se na vždy obrátit. Objednání provádí vždy po domluvě, když nám daný termín nevyhovoval.

Je velice svědomitá, zodpovědná a zkušená lékařka. Za celých 10let co k ní chodím, nemám ani jednu špatnou zkušenost. Je velice milá a přístupná k pacientovi.