Marie Ježková, praktický lékař Plzeň

MUDr. Marie Ježková

Uložit

Praktický lékař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karoliny Světlé 10, Plzeň
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Jaroslava Poláčková: K paní doktorce Ježkové jsem se zaregistrovala poté,co můj obvodní lékař - nebudu raději jmenovat - přešel jinam.Vůbec svého rozhodnutí nelituji.
Jelikož paní doktorka pracuje ve svém soukromém domě,tak už jenom to prostředí na mne velice dobře působí.Je takové rodinné.Co se týče samotné paní doktorky,nelze jí nic vytknout.Je to profesionál a má ke svým pacientům lidský přístup.To se ve zdravotnictví moc často nevidí.Škoda,že jsem paní doktorku nepoznala dříve.


Ověřeny pacient

trpeliva,znala,mila. Dobry diagnostik. Prijemne prostredi. Sportovkyne-kolo- Jeji usmev neni profi škleb,je vedouci a soucitny. kdyz doporucim ,bude čekarna jeste vice plna...


Ověřeny pacient

K paní doktorce Jěžkové chodím již dlouho. Je velmi pečlivá, důsledná a také velmi milá. Byla bych moc ráda, kdyby podobných doktorů bylo v Plzni víc.


Paní doktorka Ježková je skvělá. Chodím do její ordinace několi let. Nemohu si stěžovat.


Dobrý den, nechal jsem se zaregistrovat u MUDr. Ježková Marie a jsem velice spokojený po všech stránkách.
Myslím, že takových doktorů je potřeba více.
Děkuji
Radek Šerý


K paní lékařce chodím již hodně let,je velice ochotná a přístup aspoň z mého laického posouzení je zcela profesionální a velice obětavá,nechápu jak někdo může napsat takovou špínu co tady čtu,paní lékařka jak jí znám je čestná a hodná,nevěřím ničemu co tady nějaký sprostý člověk o ní píše,tak hodnou a soucitnou lékařku neznám,opravdu bolesti co máme my pacienti bych řekl prožívá s námi a snaží se vždy aby brzo bylo vše pokud možno zase v pořádku,je mě již 52 let a prošel jsem nejméně 6 praktickýma lékařema,nikdy jsem takoví až rodiny přístup nezažil,jinde to bylo co vám je tady máte recepis nashledanou,vím musíme u paní lékařky někdy počkat v čekárně delší dobu,ale zcela to chápu,protože paní lékařka se snaží vše pro nás pacienty to nejlepší,proto to tak trvá někdy déle,mám pro toho co se mu to nezamlouvá radu,JDĚTE K JINÉMU LÉKAŘI to budete koukat jak jsem psal co vám je tady recepis a nashle,to se vám bude zamlouvat?Pokud ano tak tam jděte a nechte naší hodnou paní lékařku pracovat protože my co tam chodíme jsme rádi že jí máme, Petr.G.


Měla by přistupovat k pacientovi s citem a porozuměním,a né k sobeckostí a nezájmem.


nejlepší diagnostik z praktických lékařů


I

U paní koktorky jsem zatím krátce, ale s její péčí a přístupem jsem velice spokojená. Doporučuji.


MUDr.Ježková je lékařka na svém místě. Vždy ochotně a dobře poradí, prohlédne a vyšetří pacienta. Už k ní chodím léta a nemohu si na ni stěžovat. Právě naopak. Jestli si stěžuje někdo, kdo u ní byl jen jednou nebo dvakrát, nemůže paní doktorku soudit. Vřele doporučuji, takových lékařů je málo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti