Praktický lékař pro dospělé
Dvořákova 385, Nový Bor

Velice starostlivá, opatrná a pečlivá doktorka. Nám důchodcům nevadí, jestli budeme déle čekat. Škoda jen, že nekamarádí s počítačem, Kdyby měla své stránky na internetu, každý by se mohl podívat, kdy má volno, takhle těžko chodící pacienti jdou k lékaři zbytečně nebo jsou nuceni absolvovat dlouhou cestu přes půlku Nového Boru

Nejsem vůbec spokojen. Musel jsem odejít k jinému lékaři a to jsem udělal velice dobře. Čekací doba na ošetření u pí. Hullové je na celé dopoledne. V čekárně může člověk čekající třeba jen na recept, nebo na výsledky, dostat do těla tolik bacilů,že místo vyřízení své záležitosti,může jít ihned marodit. Pí. Hullová začne ordinovat, hned za hodinu si udělá svačinku, která trvá déle než čtvrt hodiny a je jí úplně jedno,že včekárně jsou pacienti, kteří čekají na ošetření třeba již od sedmi hodin. Pí.Hullová by si mohla vážit toho,že má vůbec tolik pacientů. Mohla by si také své pacienty více považovat. Může se také stát to, že tam bude jen se sestrou čekat na nové pacienty.

Milá , jen by se měla spřátelit více s počítačem.

Výborná doktorka i sestřička.Díky jejich profesionálnímu a rychlému zásahu jim vděčím za život!!!

Skvela doktorka,taktez sestricka super.