Praktický lékař pro dospělé
Orlická 400, Týn nad Vltavou

MuDr. Hajíčková je odborník na svém místě. Nejenže dokáže pomoci na těle tak i na duši. Nejsem zatím ve stavu, že bych potřebovala pravidelnou péči, tak docházím na pravidelné prohlídky. Vždy mám pocit, že je mi věnována maximální péče jak od paní doktorky, tak i od sestřičky. V případě akutních záležitostí jako jsou bolesti zad, mi dokáže pomoci nejen, že přesně rozpozná a nahmátne choulostivé místo. Umí aplikovat jehličky i leaser což si troufám říci, že jako jediná v Týně. Jsem spokojenou klientkou a doufám, že dlouho ještě budu. L.Dědičová

Manželka od doktorky odešla. Měla bloklé záda a paní doktorka řekla, že stačí na to manžel. Mám jí namasírovat záda, tak šla k jinému lékaři se zády. Tam byli ochotnější. Samozřejmě manželka od ní odešla. Mě moc také nepomohla.

Dnes paní doktorka ošetřovala mého syna na pohotovosti ..byla vstřícná vše vysvětlovala a s přístupem jsem byla velice spokojená ..moc děkujem paní doktorko Jansová

Paní doktorka Hajíčková je pro mne nejlepší lékařkou co u praktických lekekařů znám, mam s paní doktorkou ty nejlepší zkušenosti.Docházím k paní doktorce už čtvt století a její rady a léčebné metody mi dostal na takovou úroveň zdravíčka že se cítím v pětapadesáti o mnoho lépe než kdyš mi bylo třicet pět. Moc paní doktorce děkuji a dodávám ,,komu čest tomu čest,, Jarda Klusáček Albrechtice nad Vltavou 398 16

PANÍ MUDR. HÁJÍČKOVÁ JE VELICE ZODPOVĚDNÁ A DŮSLEDNÁ LÉKAŘKA.. PŘÍJEMNÁ A MILÁ K LIDEM, NAŠE CELÁ RODINA NA NI NEDÁ DOPUSTIT.. DRÁBKOVÁ, TÝN NAD VLTAVOU

Nejlepší lekařka co jsem poznal je to jednička ve svem oboru a neznám lepší. Jarda Klusáček.

S paní doktorkou Hajičkovou jsem velmi spokojený.CHodím k ní již velmi dlouho a vždy mi pomohla,tak jak jsem si představoval. I sestřička je velmi hodná a ochotná.

Paní doktorka je příjemná, vyslechne, pomůže, poradí. V ordinaci je vždy pohoda. Kéž by takových bylo víc.
Bohužel čekání bývá někdy problém.

C

S paní doktorkou i se sestrou jsem moc spokojená vždy mi pomohla.Je zmála doktorů která má pochopení pro druhé.Paní doktorko Díky.

S paní dr.Hajičkovou jsem velmi spokojen!CHodím k ní již velmi dlouho a vždy mi pomohla tak jak jsem si představoval.I sestřička je velmi hodná a ochotná.