Adresa

Odborný lékař dětská psychiatrie
Na Hradbách 4, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, i navzdory své vytíženosti má velmi citlivý a lidský přístup, nepředepisuje jen léky a nazdar. Skutečně mi pomohla a jsem jí za to vděčná.

L
Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou velice spokojená,umí porozumět,nasloucht,vcítit se do dětské duše a pomoci ji,dokáže poradit ve všech směrech je prostě užasnáááááá a já sama dávam samééééééééé 1111111111111111111111111.

V
Ověřený profil

O panu doktorovi mnonho nevím,byli jsme u paní doktorky,s mojí mamkou,které se projevila senilní deprese ve velice zvláštní formě.Ale sestra trvrdila,že mi posílala sms ať nechodí na ordinaci a nic jsem nedostala.Buď se spletla nebo lhala,nebo se chránila.vyšlo to na stejno,mamka jela na Fifejdy zbytečně z Poruby.Vlastně dostala léky na týden,tak to tak zbytečné nebylo....ale mně vynadala,že jsem ji neupozornila,že nemá jezdit.


Máme autist. syna, byli jsme u více lékařů. ale paní Foltýnová je osoba na svém místě, doporučuji.


Příjemná lékařka ,která problémy řeší !!


Ověřený profil

Paní doktorka pracuje srdcem a to je zvláště u dětí velice důležité.Ví jak proniknout do těch nejzranitelnějších a to jsou naše děti.Umí se vcítit do těch malých ,poraněných dušiček a hlavně jim i rodičům pomoct. Klobouk dolů před paní doktorkou Foltýnovou. Šimečková.


paní doktorka je odborník a skvělý člověk


Paní dokotorka na mne vždy působila velmi příjemně, vyšla nám vstříc a velmi si vážím "lidského přístupu". Doporučuji


Paní doktorka je velmi starostlivá a pracuje nad rámec svých lékařských povinností. Je to opravdový odborník se srdcem!
LK


je super


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobrý den, chtěla bych vás požádat o pomoc. V poslední době spoustu situací nezvládám, a zhroutím se téměř ze všeho. S mamkou už nekomunikuji tolik kolik bych chtěla a spíš se jenom hádáme. Ve škole se mi zhoršují známky, jako sportovec kašlu na tréninky. Nic mě nebaví. Po nocích brečím a v nějakých chvílích se začnu i klepat, taky skoro vůbec nespím. Jako další často uvažuji nad sebevraždou, myslím si, že by to všem ulevilo.
Nedokážu se nikomu svěřit se svými problémy, nikomu nedokážu nic říct, a proto doufám a hledám že najdu někoho, kdo by mi pomohl, někoho komu bych se mohla svěřit.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, bylo by dobré, ať vyhledáte urgentně odborníka- psychiatra a také klinického psychologa. Nepíšete, odkud jste, ani kolik máte roků, tedy nemohu Vám poradit blíže. S pozdravem M.Folt

MUDr. Marie Foltýnová

Dobrý den ,mám 9 letého syna autista s těžkým ADHD,chodíme k panu doktoru Matýsovi,syna už poslední dobou nezvládám,a nevím si s ním rady,pan doktor se mnou nic neprobere jak na něj,a posílá syna jen do léčebny.Tam ale vždy spolupracuje.Ráda bych se zeptala jestli neberete nové pacienty.Děkuji.

Dobrý den, v současné době nové klienty nepřijīmám.pokud syn v léčebně funguje doporučuji kontaktovat mgr. Přemysla mikoláše. Rozumí autismu a umí poradit. S pozdravem m.foltynová

MUDr. Marie Foltýnová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.