Marie Foltýnová, psychiatr Ostrava

MUDr. Marie Foltýnová

Uložit

Psychiatr Více

16 názor

Uložit


Adresa

Odborný lékař dětská psychiatrie
Na Hradbách 4, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, i navzdory své vytíženosti má velmi citlivý a lidský přístup, nepředepisuje jen léky a nazdar. Skutečně mi pomohla a jsem jí za to vděčná.

L
Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou velice spokojená,umí porozumět,nasloucht,vcítit se do dětské duše a pomoci ji,dokáže poradit ve všech směrech je prostě užasnáááááá a já sama dávam samééééééééé 1111111111111111111111111.

V
Ověřený profil

O panu doktorovi mnonho nevím,byli jsme u paní doktorky,s mojí mamkou,které se projevila senilní deprese ve velice zvláštní formě.Ale sestra trvrdila,že mi posílala sms ať nechodí na ordinaci a nic jsem nedostala.Buď se spletla nebo lhala,nebo se chránila.vyšlo to na stejno,mamka jela na Fifejdy zbytečně z Poruby.Vlastně dostala léky na týden,tak to tak zbytečné nebylo....ale mně vynadala,že jsem ji neupozornila,že nemá jezdit.

Máme autist. syna, byli jsme u více lékařů. ale paní Foltýnová je osoba na svém místě, doporučuji.

Příjemná lékařka ,která problémy řeší !!

Ověřený profil

Paní doktorka pracuje srdcem a to je zvláště u dětí velice důležité.Ví jak proniknout do těch nejzranitelnějších a to jsou naše děti.Umí se vcítit do těch malých ,poraněných dušiček a hlavně jim i rodičům pomoct. Klobouk dolů před paní doktorkou Foltýnovou. Šimečková.

paní doktorka je odborník a skvělý člověk

Paní dokotorka na mne vždy působila velmi příjemně, vyšla nám vstříc a velmi si vážím "lidského přístupu". Doporučuji

Paní doktorka je velmi starostlivá a pracuje nad rámec svých lékařských povinností. Je to opravdový odborník se srdcem!
LK

je super

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobrý den, chtěla bych vás požádat o pomoc. V poslední době spoustu situací nezvládám, a zhroutím se téměř ze všeho. S mamkou už nekomunikuji tolik kolik bych chtěla a spíš se jenom hádáme. Ve škole se mi zhoršují známky, jako sportovec kašlu na tréninky. Nic mě nebaví. Po nocích brečím a v nějakých chvílích se začnu i klepat, taky skoro vůbec nespím. Jako další často uvažuji nad sebevraždou, myslím si, že by to všem ulevilo.
Nedokážu se nikomu svěřit se svými problémy, nikomu nedokážu nic říct, a proto doufám a hledám že najdu někoho, kdo by mi pomohl, někoho komu bych se mohla svěřit.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, bylo by dobré, ať vyhledáte urgentně odborníka- psychiatra a také klinického psychologa. Nepíšete, odkud jste, ani kolik máte roků, tedy nemohu Vám poradit blíže. S pozdravem M.Folt

MUDr. Marie Foltýnová

Dobrý den ,mám 9 letého syna autista s těžkým ADHD,chodíme k panu doktoru Matýsovi,syna už poslední dobou nezvládám,a nevím si s ním rady,pan doktor se mnou nic neprobere jak na něj,a posílá syna jen do léčebny.Tam ale vždy spolupracuje.Ráda bych se zeptala jestli neberete nové pacienty.Děkuji.

Dobrý den, v současné době nové klienty nepřijīmám.pokud syn v léčebně funguje doporučuji kontaktovat mgr. Přemysla mikoláše. Rozumí autismu a umí poradit. S pozdravem m.foltynová

MUDr. Marie Foltýnová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti