Adresa

Ambulantní ordinace gynekologická
nám. Svobody 1976, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla velmi spokojená. Bohužel již dva roky jsem na ní nenarazila a byla jsem donucena chodit k jiné lékařsce

E
Ověřený profil

Myslim si, ze pani doktorka Cermakova byla dobra doktorka, ale bohuzel uz ma svuj vek. Ja jsem byla neprijemne prekvapena jeji ukvapenosti a zmatenosti jiz pred dvema roky. Pani doktorka me vysvetlila, ze musim dostat injekci, a bohuzel po chvili zapomela a chtela me poslat domu. Je pravda, ze ma prijemny pristup a je hodna. Ale radsi chodim k pani doktorce Barany, ktera mozna neni tak upovidana, ale zato je to skutecny odbornik.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi příjemná, komunikativní, vše umí vysvětlit "lidskou řečí", citlivá. Hodnotím rozhodně kladně. Byla jsem vždy spokojena.


Laskavý přístup, nevtíravý humor, citlivost, přívětivost.


Ověřený profil

Tato doktorka byla mnohem lepší než Berenika Baráni,jež jí nahradila...Byla profesionálnější..Ale měla jednu nevýhodu:proto nedávám nejlepší:je hrozně upovídaná a tím pádem právě čekáme vždy dlouho v ordinacích..A Baráni je v tomhle lepší,i když to zase přehání:ta se naopak nebaví vůbec!!


Ověřený profil

Nejlepší doktorka jakou znám, milá, příjemná, vše vysvětlí, člověk se nestydí se na cokoli zeptat a odpověď nedostane jen v odborných termínech ale paní doktorka vše normálně a lidsky vysvětlí. Jen je škoda, že už tam nepracuje ta hodná silnější sestřička, to byl opravdu poklad, také hodná a milá jak paní doktroka :) škoda že už pracuje tak málo.


Super přístup, s lepším přístupem jsem se nesetkala. Doktorka na svém místě


V

K této paní doktorce jsem přestopila již před dvěma lety a vůbec nelituji. Je velmmi příjemná a starostlivá. Nikdy nic nezanedbala a pomohla když mohla. momentálně žiji mimo ČR a s paní doktorkou v tomto ohledu není žádný problém. Stačí předem poslat mail a je to.


Pané doktorka je velmi příjemná, hodná a pečlivá. Souhlasím s ostatními, že sestřičky jsou jejím pravým opakem. Bohužel, to takhle funguje 20let, co k paní doktorce chodím.


P

paní doktroka je kvalitní a příjemná. Bohužel mám problém s tím, že každý doktor řekne něco jiného. A u paní doktorky se domnívám, že v některých věcech má názor vycházející ze starších poznatků vědy. Jinak ji doporučuji, nikdy jsem se nesetkala se špatnou náladou ! sestřičky bohužel nejsou nejmilejší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu