MUDr.

Marie Čermáková

Plicní lékař

Kontaktní informace

• Umístění: Poliklinika Palackého

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Absolutně profesionální přístup! Ráda k nim chodím se léčit, i jen pro lékařské rady.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Poliklinika Palackého

• K

Skvělá paní doktorka, vždy milá pozitivní.Ochotná naslouchat, poradit, změnila mi léčbu,která okamžitě zabrala. Vrátila mě do hry moc děkuji!!!

• A

Je to prostě radost k ni zajít, na rozdíl od většiny českých lékařů. K ni bych klidně chodil, i kdyby mi nic nebylo. Vždy mi pomohla, ale hlavně podala pomoc ve formě úsměvu, lidskosti a ochoty

• Skvělá lékařka, milá, vstřícná , pečlivá s vynikajícími znalostmi a zkušenostmi. S milou sestřičkou tvoří skvělý tým.

• K

Nejúžasnější paní doktorka co jsem kdy poznala :-) milá, příjemná, lidská, vždy se snažila poradit, vždy mi vyšla vstříc. Kdyby byli všichni lékaři jako ona, bylo by na světě hned lépe.

• I

Paní doktorka se vždy chová na profesionální úrovni a s úsměvem na tváři. K pacientům se chová s tolik potřebným respektem; vše pečlivě vysvětlí.

• Výborná lékařka, příjemný člověk! Spolu s milou sestrou tvoří skvělý tandem. Jejich pacienti jsou v nejlepších rukách!

• M

Paní doktorka je milá. Jen jsem v čekárně čekala 2 hodiny a čtvrt než jsem přišla na řadu.. a na jejich telefon se někdy nejde dovolat.

• ÚŽASNÁ A USMĚVAVÁ LÉKAŘKA! Dokáže rychle odhadnout problém a podle toho taky jednat. Mám ji moc ráda.

• K paní doktorce Čermákové se vracím vždy rád (zřejmě v rámci onemocnění). Je vždy veselá, pracuje sice rychle, ale nikdy nepomine s pacientem si prohodit pár slov. Atmosféra u ni je uvolněná a příjemná, a již tohle samo dle mého názoru přispívá k rychlému uzdravení. Prostě doktorka, jaká by měla být každá!

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní