Marie Čermáková, plicní lékař Praha

MUDr. Marie Čermáková

Plicní lékař Více

66 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
66 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka Čermáková, je velice hodná, skvělý přístup. Je velice ochotná pomoci, podrovné a skvělé celkové vyšetření. Je také milá, zkrátka super. I když nechodím k paní doktorce tak často, ale je prostě skvělá. Mám k paní doktorce pozitivní přístup. Takoví by měli mít přístup k pacientovi. Moc děkuji.


R
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Jelikož jsem od roku 2007 postižen plicní Sarkoidosou, tak mám již poměrně bohaté zkušenosti s lékaři specializovanými na plicní nemoce a MUDr. Marie Čermáková patří jednoznačně nejen mezi špičkové plicní specialisty v ČR, ale dle mého názoru také k nejlepším lékařům co se týče komunikace s pacientem, včetně velmi příjemného "lidského" přístupu. Vážím si a děkuji za to, že mohu být jejím pacientem.


M
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Opravdu se jedná o ochotnou a příjemnou paní doktorku MUDr. Čermákovou. Měla zájem o maximální vyšetření plic po covid-19 a predikovala následky. Předepsané léky kvalifikovaně vysvělila a neměla obav z vedlejších účinků. Samozřejmostí je donést si vlastní výpis předešlé léčby na orgánu plic a co s tím souvisí.


M
Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Perfektni pristup k pacientum velka ochota vzdy pomoci je proste neuveritelna jelikoz v dnesni dobe se tezko setkate s takovym pristupem a ochotou.Pani doktorka je skvela a sestricka take tak by to melo asi vypadat vsude.Je to perla v oceane.Jsem stastna ze jsem ji poznala.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy měla. Příjemná vstřícná a pečlivá. Sestra je také příjemná a milá. Doktorka i sestra mají příjemné vystupování k pacientům v dnešní době se to už nevidí.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého

Skvělá lékařka, která mi velmi pomohla. Po telefonu jsem jí objasnil svůj problém a dohodnul si návštěvu. V čekárně jsem čekal poměrně dlouho (asi hodinu a půl), ale bylo to dáno náporem pacientů. Při druhé návštěvě, kdy šlo jen o vyhodnocení testu, jsem už nečekal vůbec. Paní doktorka má velmi příjemnou sestřičku.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Palackého

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Absolutně profesionální přístup! Ráda k nim chodím se léčit, i jen pro lékařské rady.


K
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, vždy milá pozitivní.Ochotná naslouchat, poradit, změnila mi léčbu,která okamžitě zabrala. Vrátila mě do hry moc děkuji!!!


A
Ověřeny pacient

Je to prostě radost k ni zajít, na rozdíl od většiny českých lékařů. K ni bych klidně chodil, i kdyby mi nic nebylo. Vždy mi pomohla, ale hlavně podala pomoc ve formě úsměvu, lidskosti a ochoty


Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, milá, vstřícná , pečlivá s vynikajícími znalostmi a zkušenostmi. S milou sestřičkou tvoří skvělý tým.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti