Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Palackého

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy měla. Příjemná vstřícná a pečlivá. Sestra je také příjemná a milá. Doktorka i sestra mají příjemné vystupování k pacientům v dnešní době se to už nevidí.

Umístění: Poliklinika Palackého

Skvělá lékařka, která mi velmi pomohla. Po telefonu jsem jí objasnil svůj problém a dohodnul si návštěvu. V čekárně jsem čekal poměrně dlouho (asi hodinu a půl), ale bylo to dáno náporem pacientů. Při druhé návštěvě, kdy šlo jen o vyhodnocení testu, jsem už nečekal vůbec. Paní doktorka má velmi příjemnou sestřičku.

Umístění: Poliklinika Palackého

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Absolutně profesionální přístup! Ráda k nim chodím se léčit, i jen pro lékařské rady.

Skvělá paní doktorka, vždy milá pozitivní.Ochotná naslouchat, poradit, změnila mi léčbu,která okamžitě zabrala. Vrátila mě do hry moc děkuji!!!

Je to prostě radost k ni zajít, na rozdíl od většiny českých lékařů. K ni bych klidně chodil, i kdyby mi nic nebylo. Vždy mi pomohla, ale hlavně podala pomoc ve formě úsměvu, lidskosti a ochoty

Skvělá lékařka, milá, vstřícná , pečlivá s vynikajícími znalostmi a zkušenostmi. S milou sestřičkou tvoří skvělý tým.

Nejúžasnější paní doktorka co jsem kdy poznala :-) milá, příjemná, lidská, vždy se snažila poradit, vždy mi vyšla vstříc. Kdyby byli všichni lékaři jako ona, bylo by na světě hned lépe.

Paní doktorka se vždy chová na profesionální úrovni a s úsměvem na tváři. K pacientům se chová s tolik potřebným respektem; vše pečlivě vysvětlí.

Výborná lékařka, příjemný člověk! Spolu s milou sestrou tvoří skvělý tandem. Jejich pacienti jsou v nejlepších rukách!

Paní doktorka je milá. Jen jsem v čekárně čekala 2 hodiny a čtvrt než jsem přišla na řadu.. a na jejich telefon se někdy nejde dovolat.