Ord. praktického lékaře pro dospělé
Hlavní 139, Mšené-lázně

Nejlepší paní doktorka, jakou jsem ve svém životě zažila! Dlouhodobě několik let jsem měla problémy s depresemi a také problémy s otěhotněním, v té době jsem bydlela v Ústí nad Labem. Několikrát mi byly prováděny různé testy (i na onemocnění štítné žlázy) a nikdy mi nic nezjistili.
Po přestěhování jsem začala chodit k paní doktorce Adamové, je neskutečně pečlivá a tehdy jsem k ní přišla z důvodu opětovné angíny (podotýkám, že jsem se léčila minimálně každý rok na hnisavou angínu a nikdy to nikomu nepřišlo podivné), jen se na mě podívala a hned jí byla podezřelá moje "struma". Samozřejmě jsem ji odrazovala, že se štítnou žlázou nic nemám dle předchozích výsledků ještě z Ústí, ale nedala se odbít a udělala mi důkladné testy, které mi zjistili onemocnění štítné žlázy. Nyní se léčím již delší dobu na endokrinologii - angíny žádné atd.
Nemá smysl se zde více rozepisovat, ale stejné zkušenosti má i moje dcera a manžel, který dřív k lékařům nechtěl chodit vůbec. Její manžel, který zde také pracuje, je také velmi milý a že je paní doktorka občas naštvaná....to si děláte legraci...kdo má z Vás vždycky dobrou náladu???! Robota bychom asi za lékařku nechtěli, že ano? Já ji ostatně nikdy naštvanou neviděla (snad jen vážnou) a když má důvod, tak se samozřejmě usmívá. Jen si ještě neodpustím poznámku ohledně psa....toto bylo patrně způsobeno tím, že v témž domě, ve kterém bydlí mají i ordinaci...no a stane se...domácí mazlíčkové jsou občas neodbytní a nechápou, že je pániček zaneprázněn....sama mám dva doma, tak to dokážu pochopit, já jsem tam jejich psa nikdy neviděla a je všude vždy čisto, takže když onemocním, jdu tam ráda. Kéž by bylo více takových lékařů!
Válová Simona

Paní dfoktorka je profesionál a moc hezky jedná slidmi,pomáhá i po lidské stránce,je to vzor lékaře,který cítí s člověkem.pomáhá lidem z dobrého srdce a kde je utrpení,tam je připravena nezjištně pomoci,jsem vděčný za paní doktorku. Benjamin Zigmundy,Olomouc.

Chodím p. doktorce 25 let a za tu dobu jsem poznal jen pár takto pečlivíých doktorů pana primáře Husťáka z vojenské nemocnice v Košicích a pana doktora Lisce. Mohu jen vřele doporučit paní doktorku Adamovou a Vážím si její svědomité práce Jiří Koudelka

U MuDr. Adamové jsem maximálně spokojený. Názory, že když je člověku špatně a doktorka jej odmítne jsou zavádějící. Přijel jsem k doktorce koncem srpna 2011 dokonce mimo ordinační hodinu, bylo mi špatně, otevřela ordinaci ošetřila mě a maximálně mi pomohla. Jsem jí i jejímu manželovi za to nesmírně vděčný.
To musíte lidičky rozlišovat, co to je když je člověku "špatně" a ne přijít s maličkostí a myslet si, že vás doktorka bude hned obskakovat.
Doktorka je vstřícná a ohleduplná.
Ing. Adam je maximálně zdvořilý (což asi většina lidí ve Mšeně nedokáže pochopit, natož ocenit).

Je prostě nejlepší

dobrá a svědomitá doktorka, možná někdy víc podrážděná, jindy zbytečně důkladná
- a vydržet ve mšeném není jen tak

K paní doktorce chodím již 17 let a jsem s její prací maximálně spokojena. Vždy byla velice ochotná a věnovala se mi. Úprava pracovní doby a způsob objednávání mi naprosto vyhovuje a pokud je mi špatně, jdu ráno 7-8.
Chtěla bych jí tímto poděkovat za to, že ještě ve Mšeně vydržela.

Nelíbí se mi ,jak jedná s pacienty.Je neochotná, na každého jen řve. Taky se mi nelíbí to , že když Vám je doopravdy zle, musíte se objednat ale co když potřebujete lékaře hned...??? Přijedete do ordinace a ještě dostanete vynadáno od jejího manžela,že nejste objednaní. Pokud Vám opravdu je zle ,paní doktorku nedoporučuji, ona Vám stejně nijak nepomůže. Já jezdím k panu Karpíškovi -Rce - Je to sice ortoped ale mě vždycky pomohl a vlastně tam jezdí celá má rodina. Je na něj spolehnutí,skvělé jednání a určitě Vám pomůže i s chřipkou :)

Chodím k p.doktorce víc jak 10 let a je to hrozný.Myslíte si že je normální aby vás v ordinaci ošuchával pes pani doktorky? Nebo ten mazlíček leží přes půl ordinace a vy ho musíte překročit, protože ho nikdo neokřikne.Můj názor je aby pani doktorka radši přestala ordinovat.