MUDr. Mária Procházková

Gynekolog Více

Roudnice nad Labem 1 adresa

Nemocnice Mělník
Pražská 528, Roudnice nad Labem

5.1.2022 jsem podstoupila gyneko. zákrok v Roudnické nemocnici. Za velmi milý přístup bych chtěla touto cestou poděkovat celému personálu.
Všem doporučuji a děkuji MUDr. Marii Procházkové za její péči.

Úžasná osobnost.

Paní primářka na Mělníku je oporavdu člověk na svém místě, nic nezanedbá a hlavně naslouchá lidem, takže kdo má panický strach z doktorů jako já, tak s ní je to opravdu procházka růžovým sadem...Vřele doporučuji.

Děkuji za trpělivost a nádherný porod.

Paní doktorka mě rodila a mohu jen doporučit. V Roudnici je k porodům nejlepší, ze sálu jsem odešla po svých a druhý den na šití bez problémů seděla, nástřih a šití naprosto bezproblémové a super :-) DOPORUČUJI.

Paní doktorku jsem měla u porodu a byla jsem moc spokojená s jejím profesionálním a lidským přístupem. Je to člověk na svém místě, moc mi pomohla.

S paní doktorkou jsem spokojená. Je moc milá, příjemná a profesionální. Jsem ráda, že k ní mohu chodit. Sestřička je také velmi ochotná a příjemná.