Adresa

Horní Valy 4133/13, Hodonín
Poliklinika Hodonín Horní Valy (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
H
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hodonín Horní Valy

Náladová doktorka stejně i tak sestra. Ani jedna neřekla ''dobrý den'' ani ''na shledanou" ale co. :) Sestra se mi zdála po první návštěvě arogantní a nepříjemná ale po včerejší návštěvě, kde se s ní dalo normálně promluvit, měním názor.
S paní doktorkou jsem spokojen i když jsem u ní zaregistrován teprve krátkou dobu a byl jsem u ní jen párkrát.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělý odborník který stále studuje a pacientům se věnuje na sto procent bez dovolené kterou neměla už 25 let. Je skvělý diagnostik, nešetří léky a předepisuje ty nejnovější které jsou na trhu na určité onemocnění. Pokud člověk potřebuje odborné vyšetření okamžitě přeposílá k odbornému lékaři .Je jedna z mála která ctí své lékařské poslání a plně se věnuje pacientům a snaží se co nejvíce pomoci . Já i moje rodina jsme jejími pacienty už 40 let a za celou dobu jsme se nesetkali s žádnou náladovostí z její strany ba naopak z vysoce profesionálním přístupem. Jsme jí vděčni za své zdraví a za vše co pro nás jako pacienty dělá.


Ověřeny pacient

skvělý přístup, profesionalita, vstřícnost, dobrá nálada.... super doktorka i sestřička je super!!!!


Je pravda, že mi paní doktorka několikrát pomola (ale mám za to, že jí diagnóza vyšla víceméně náhodou, v životě mě neviděla vyslečeného, vše dle dojmu, tomu neříkám výborná diagnostička, ale neprofesionální přístup. také přede mnou několikrát pomlouvala jiné lidi (které ani neznám) a říkala mi jejich osobní věci, a to naprosto bez skurpulí, což je dle mého názoru nevhodné, dokonce i jejich zdravotní problémy (to je snad porušení lékařské etikety. toto mi velmi vadí, stejně jako její náladovost, opravdu platí, co někdo zmínil, má doboru náladu, je v pohodě, nemá, je to špatné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je prostě skvělá... :)


L

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Vždy mi poradí a také pomůže ať mám jakékoliv problémy. Super doktorka.


A

Pani doktorka je velmi milá,s citlivým přístupem a s velkým přehledem dokáže poradit nejlepší způsob léčení.Už jsem uní dlouho a nedám na ni dopustit.Dobrý přístup k pacientům má i sestra.


R

Je pro mou rodinu jako domácí lékařka,vždycky nám pomohla i poradila.


J

výborná doktorka jsem s ní maximálně spokojená


C

Velmi dobrá lékařka ,kterou navštěvuji už více ,jak 20 let a jsem s ní maximálně spokojen ! Vždy mi velmi ochotně pomohla či poradila s mými problémy a skutečně si jí vážím !


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti