Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

Velmi schopná odborně zdatná a komunikativní všem doporučuji .Vždy vyjde vstříc zajistí další vyšetření nevím co bych vytkl.

Odborně zdatná a svědomitá lékařka, vřele doporučuji. Jiří Henzler

DLE MÉHO NÁZORU VELICE NEPŘÍJEMNÁ A NAVÍC MÁLO ZODPOVĚDNÁ LÉKAŘKA. JESTLI CHCETE KVALITNÍ LÉČBU OBRAŤTE SE NA JINÉHO LÉKAŘE

Dle mého názoru velice nepříjemná, arogantní, nic nevysvětlí. Ještě horší je sestra, která je ještě arogantnější než paní doktorka. Empatie nulové. Co se týká odbornosti nemohu posoudit, nic speciálního pro mě neudělala, poradenství nulové. I když jsem objednaná, stejně dlouho čekám.

Paní doktorka Tomanová je výborná a spolehlivá lékařka. Okamžitě zajistí všechna potřebná vyšetření. Oceňuji její vstřícný a chápavý postoj k pacientům. Doporučuji všem. Jolana

Příjemná, léčím se tam s astmatem, spokojenost.

Paní doktorka je pečlivá a sleduje léčbu VVaž do vyléčení pacienta. Vyšetření je důkladné s dalšími odkazy na podrobnšjší vyšetření v nemocnici.

Paní doktorka je výborná !!!
Jedná s pacientem narovinu a přesto šetrně, je velmi vstřícná a profesionální a patří jí díky celé mé rodiny, že mé mamince, dnes již zesnulé, zachránila život.
Nebýt paní doktorky a její pohotovosti, maminka by odešla předčasně na následky nezodpovědných lékařů ve Vojenské nemocnici, kteří nechtěli poslouchat naše prosby o důkladnější vyšetření a ani za podmínek námi placeného nem. pobytu, maminku podrobněji odmítali vyšetřit.
Děkuji a jen a jen doporučuji !!!!

Odborně zdatná, snaží se, aby vyšetření bylo účelné a nezdržuje se "vykecáváním" s pacienty. Některým z nich to možná schází - čekárna je většinou zaplněna pacienty
střední a starší generace.

odborně zdatná, ale málo komunikativní k pacientům. Odměřený přístup, snad v důsledku velkého množství pacientů.