Ordinace pro dospělé
Masarykova ul., Rajhrad, 664 61, Rajhrad

Praktický lékař pro dospělé
Starodubečská 99/6, Praha

Umístění: Ordinace pro dospělé Jiný

Pan MUDr Marek Tejral, je nejlepší doktor kterého znám! Měla jsem dost velké zdravotní problémy a pan doktor Tejral zjistil co mi je a podle diagnózy mě začal léčit. Neměnila bych opravdu nejlepší lékař.

Umístění: Ordinace pro dospělé Jiný

The Best Of. Nejlepší doktor, nejlepší diagnostik. Nic není problém, se vším pomůže, zařídí. Přístup na výbornou. Na pacienta se dívá jako na celek, nikoli jen na jednu diagnozu. Doporučuji všemi deseti.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé zdravotní stav mé maminky

I já bych se ráda podělila o zkušenosti s panem doktorem Tejralem.
Pacientkou pana doktora je moje maminka,je jí 76 let a nikdy neměla vážné zdravotní problémy až v listopadu 2019,kdy jí začali kruté bolesti v bederní části páteře.Pan doktor nasadil léky proti bolesti, opichy postiženého místa,které nepomáhaly ani po několika návštěvách.Bolesti se stále zvyšovali,pan doktor slíbil mojí maminku navštívit i doma,ale protože přilehlá komunikace byla v rekonstrukci,nedorazil.Jen doporučil zavolat si záchranku.Tu si maminka,během týdne, volala několikrát pro nesnesitelné bolesti,které jí postupovali už i do nohou. Díky rozčilené lékařce na pohotovosti ve FN KV,která nabrala krev k vyšetření, se z výsledků zjistilo,že má boreliózu a konečně se léčba rozjela. Dalším vyšetřením zjistili zánět mozkových blan.
Tím ale vše neskončilo,v lednu 2020,po prodělané,doufám že úspěšné, léčbě boreliózy si maminka začala stěžovat na bolesti v oblasti žaludku.Opět navštívila pana doktora Tejrala v jeho ordinaci v Dubči,ten jí opět předepsal léky proti bolesti aniž by se jí na břicho podíval.Bolesti neustávali a tak zas nezbývalo nic jiného,než volat záchranku.Ještě v noci maminku operovali pro prasklý žaludeční vřed s rozsáhlým zánětem podbřišnice.
Podle sdělení operujícího lékaře se zánět nevytvořil ze dne na den.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Super lékař moc mi pomohl, přátelský přístup ke klientům, příjemná sestřička,oba jsou opravdový specialisté se zkušenostmi, velká spokojenost

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Bolesti

Doktor Tejral je Pan Doktor. Za mně 100% spokojenost.
Někdo u nás mu říká duch.Já říkám "Krumlovské Haus" - má zlatý ruce. Chodím k němu s bolestmi v zádech a vždy odcházím s pocitem, že za chvíli budu mít pokoj.
Bohdana Slavíková - Moravský Krumlov

Půl roku jsem chodila po doktorech. Bohužel mé problémy se rozvíjely postupně, takže si semnou nikdo moc nevěděl rady. Nyní se mé problémy zhoršily a bylo snad osudem, že pan doktor nakupoval v obchodě, kde dělám a kolegyně, která zrovna byla též na směně a je u něho registrovaná mu o mě řekla. Neváhal, vyslechl si mě a ať druhý den za ním dojdu. Znovu si mě vyslechl, vzal žádanku do laboratoře na odběr a odškrtal všechny možná políčka na co mi mají mojí krev rozebrat. Opravdu jsem koukala, toto žádný jiný doktor neudělal, každý se soustředil jen na jednu věc a nebral problém jako celek. Za 4 dny výsledky a na vše se došlo. Sic je to pro mě opět začátek začít od znova, objednání, vyšetření, ale už tam není nejistota, strach, co se mnou panebože je. Základ mám i když je to vážnějšího rázu, ale vím, že už jdu správným směrem. Pane doktore, moc Vám děkuju a přeju Vám hodně štěstí, buďte stále takový, jaký jste. Nevidíte pacienta, jako nějakého hypochondra, ale jako člověka. Jen myslete i sám na sebe a šetřete se. Dělat každý den i o víkendu je celkem mazec:)

Petr Míček,jezdil jsem u záchranky sedm roků,měl jsem možnost poznat opravdu hodně doktorů a doktorek,těch schopných kteří měli opravdu zájem vám pomoct bylo opravdu málo.Naposledy doktorka ke které jsem přijel z rozstroušenou slerosou a čtyřicítkami která mě zdělila že nejsem obědnaný,doktor z odchlíplou kapsou který za peníze napíše cokoli,doktoři bez zájmu atd.Pan Marek je Dr.opravdu pro lidi,odborník a fachman jen mám starost jak dlouho to tempo vydrží.Jezdíme za ním v podstatě sto km.s polovinou mé rodiny.To je můj názor a zkušenost.Pokud má někdo jiný .špatný může přece jít jinam.Přeji všem krásný den.

Domoci se osobní návštěvy k nemohoucímu pacientovi je boj na několik dní. Následuje dvouminutová prohlídka, během které pan doktor ani neposlouchá, co mu pacient říká. Z chování je jasné, že měl jasno ještě před prohlídkou. Rozhodně nedoporučuji!

Marek je skvělý diagrnostik, obětavý a přátelský člověk, který jako první správně a přesně diagnostikoval moji vážnou nemoc. Za to mu patří navždy můj dík! Do ordinace chodí dveřmi, zadními. A ty "montérky", jak tady někdo popisuje, to jsou prosím kalhoty (součást uniformy) Zdravotnické záchranné služby, kde mimo jiné pan doktor působí.

Pan doktor je výborný lékař, nechápu pacienty co ho tady odsuzují!!!!Chtěla bych vidět Vás, na jeho místě, jak lehké je odsoudit druhé že? Já osobně jsem se nesetkala s lékařem, který je 24hodin na telefonu a obětuje se hlavně PACIENTUM!!!! A když Vám pan doktor tolik vadí, jak k němu můžete chodit dál A komentáře typu: Doktor si hodnocení vypisuje sám, aby si zlepšil průměr...Tak s tím běžte už vážně někam a neotravujte život druhým. Zde se má hodnotit kvalita lékaře a NE šířit POMLUVY. A myslím si, že lékař takové kapacity jako je on, vůbec neřeší nějaký průměr na internetu, on má jistě jiné hodnoty. Ale na závěr se musím pousmát, zde je vidět jak je kdo nemocný,protože skutečně nemocný člověk pana doktora jedině pochválí. Pana doktora můžu jedině doporučit, mám s ním velice dobré zkušenosti a nejen já, ale celá moje rodina. Je to skutečně LIDSKÝ LÉKAŘ jako jeden z mála.