Masarykova ul., Rajhrad, 664 61, Rajhrad

Starodubečská 99/6, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Super lékař moc mi pomohl, přátelský přístup ke klientům, příjemná sestřička,oba jsou opravdový specialisté se zkušenostmi, velká spokojenost

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Bolesti

Doktor Tejral je Pan Doktor. Za mně 100% spokojenost.
Někdo u nás mu říká duch.Já říkám "Krumlovské Haus" - má zlatý ruce. Chodím k němu s bolestmi v zádech a vždy odcházím s pocitem, že za chvíli budu mít pokoj.
Bohdana Slavíková - Moravský Krumlov

Půl roku jsem chodila po doktorech. Bohužel mé problémy se rozvíjely postupně, takže si semnou nikdo moc nevěděl rady. Nyní se mé problémy zhoršily a bylo snad osudem, že pan doktor nakupoval v obchodě, kde dělám a kolegyně, která zrovna byla též na směně a je u něho registrovaná mu o mě řekla. Neváhal, vyslechl si mě a ať druhý den za ním dojdu. Znovu si mě vyslechl, vzal žádanku do laboratoře na odběr a odškrtal všechny možná políčka na co mi mají mojí krev rozebrat. Opravdu jsem koukala, toto žádný jiný doktor neudělal, každý se soustředil jen na jednu věc a nebral problém jako celek. Za 4 dny výsledky a na vše se došlo. Sic je to pro mě opět začátek začít od znova, objednání, vyšetření, ale už tam není nejistota, strach, co se mnou panebože je. Základ mám i když je to vážnějšího rázu, ale vím, že už jdu správným směrem. Pane doktore, moc Vám děkuju a přeju Vám hodně štěstí, buďte stále takový, jaký jste. Nevidíte pacienta, jako nějakého hypochondra, ale jako člověka. Jen myslete i sám na sebe a šetřete se. Dělat každý den i o víkendu je celkem mazec:)

Petr Míček,jezdil jsem u záchranky sedm roků,měl jsem možnost poznat opravdu hodně doktorů a doktorek,těch schopných kteří měli opravdu zájem vám pomoct bylo opravdu málo.Naposledy doktorka ke které jsem přijel z rozstroušenou slerosou a čtyřicítkami která mě zdělila že nejsem obědnaný,doktor z odchlíplou kapsou který za peníze napíše cokoli,doktoři bez zájmu atd.Pan Marek je Dr.opravdu pro lidi,odborník a fachman jen mám starost jak dlouho to tempo vydrží.Jezdíme za ním v podstatě sto km.s polovinou mé rodiny.To je můj názor a zkušenost.Pokud má někdo jiný .špatný může přece jít jinam.Přeji všem krásný den.

Domoci se osobní návštěvy k nemohoucímu pacientovi je boj na několik dní. Následuje dvouminutová prohlídka, během které pan doktor ani neposlouchá, co mu pacient říká. Z chování je jasné, že měl jasno ještě před prohlídkou. Rozhodně nedoporučuji!

Marek je skvělý diagrnostik, obětavý a přátelský člověk, který jako první správně a přesně diagnostikoval moji vážnou nemoc. Za to mu patří navždy můj dík! Do ordinace chodí dveřmi, zadními. A ty "montérky", jak tady někdo popisuje, to jsou prosím kalhoty (součást uniformy) Zdravotnické záchranné služby, kde mimo jiné pan doktor působí.

Pan doktor je výborný lékař, nechápu pacienty co ho tady odsuzují!!!!Chtěla bych vidět Vás, na jeho místě, jak lehké je odsoudit druhé že? Já osobně jsem se nesetkala s lékařem, který je 24hodin na telefonu a obětuje se hlavně PACIENTUM!!!! A když Vám pan doktor tolik vadí, jak k němu můžete chodit dál A komentáře typu: Doktor si hodnocení vypisuje sám, aby si zlepšil průměr...Tak s tím běžte už vážně někam a neotravujte život druhým. Zde se má hodnotit kvalita lékaře a NE šířit POMLUVY. A myslím si, že lékař takové kapacity jako je on, vůbec neřeší nějaký průměr na internetu, on má jistě jiné hodnoty. Ale na závěr se musím pousmát, zde je vidět jak je kdo nemocný,protože skutečně nemocný člověk pana doktora jedině pochválí. Pana doktora můžu jedině doporučit, mám s ním velice dobré zkušenosti a nejen já, ale celá moje rodina. Je to skutečně LIDSKÝ LÉKAŘ jako jeden z mála.

Dobrý den, MUDr Marek Tejral Rajhrad je výborný internista,ano zpívá si,zanadává..., je to také jenom člověk, ale my - pacienti v něm vidíme víc a když je nám ouvej přejme si, abychom ho našly v ordinaci podle ord. hodin.Co s doktorem, který je úžasný, když není zrovna tam, kde má být. Vybrala jsem si právě Vás a když přijdu do ordinace, tak je tam jen sestřička, která (kdyby jí nebylo můžete novou ordinaci zavřít) všechno vyřídí za Vás - zlatíčko k nezaplacení.Horší je, když tam sedí jiná dokorka na záskok, to zrovna můžu jít jinam a vybrat si sama nového lékaře.(uvažuji o tom!!, nakonec, kdo nebo co mě u něj drží,že!!!) MUDr Tejral se mooc zhoršil !!!!!, jen by mě zajímalo, co vás k tomu vede - být všude a nikde? Nic špatného Vám doktore nepřeji, jen jedno - ať potkáte přesně takového doktora jaký jste vy sám, když ho budete nejvíc potřebovat - jinak neuvěříte, jak se cítím, když vás potřebuji a vy jste v tahu.Sice jste na telefonu,nebo řeknete, abych přišla jindy, ale když mě je zle nyní ...., ale moc si zahráváte!!! Zamyslete se nad sebou a važte si nás pacientů, kteří vás potřebují a živí vás.To co tady píšeme, z toho si asi nic neděláte,asi si řeknete: zase jeden,který se doma nudí..., ale asi to chce napsat o Vašem chování na Lékařskou Komoru, abyste neseděl na více žídlích naráz - nestíháte a kde nic tu nic....!!! Ordinaci v Rajhradě máte vymodlenou, je Vaše, tak tam proboha buďte!! Přeji Vám pevné zdraví a začněte být znovu člověkem.(peníze nejsou všechno - mamon.). Krásný den Vám přeji, pacientka.

Trapné, jak tu nějaká obdivovatelka pana doktora, nebo sám pan doktor osobně sepisuje chvály, aby hodnocení vyznělo jako velmi dobré. Stručně řečeno - pan doktor nemá na pacienty čas. Ano, je jistě odborník, ale nelze sedět jedním zadkem na deseti židlích. Jak může vypadat jeho péče, když během jednoho pracovního dne má působit v několika ordinacích najednou??? Jde mu jen o co nejširší registr pacientů...

Výborný lékař, můžu jen doporučit.