MUDr. Marek Ševčík

Ord. praktického lékaře stomatologa
náměstí V. Levého 140, Liběchov

Ord. praktického lékaře stomatologa
Školní 562, Štětí

U pana doktora se nám dostává nadstandartní péče. Celá rodina jezdíme k němu i přes to že jsme celkem z daleka. Nevadí nám ani déle čekat. Naprostá spokojenost

Jedním slovem hrůza. Nikdy více. Věčně potrhane koutky vyvrtany špatný zub. A když už vyvrtal správný tak takovým stylem že jsem se pak jinde léčila půl roku. Nedoporucuji

Jak nejlépe a stručně sdělit dojmy z "pana doktora" Ševčíka... Všude okolo jsem slyšela chválu, že "doktor" Ševčík je nejen levný, ale i pečlivý. Po příchodu, kdy jsem viděla všude poházené dentální nástroje, prach kam se podíváte, jsem se zděsila, ale sedla jsem si tedy do křesla. Když jsem otevřela ústa, co to šlo, "pan zubař" mě zatáhl za spodní čelist takovým způsobem, že mi popraskaly oba koutky. Dobře, to se stane, když máte suché rty. Ale když vám nakonec prohlíží chrup plný kazů, na které ho ještě dokonce upozorníte, protože o některých opravdu víte už i vy, a on vám oznámí, že tam nic nemáte, pouze kámen, který vám čistí svýma prastarými technikami, to už je něco... Každopádně jsem poté navštívila "pana zubaře" Ševčíka znovu s bolestí onoho zubu, na který jsem ho upozorňovala. Říkala jsem si dobře, je tu spoustu lidí, no na kvalitu si hold musím počkat, tu chce přece každý. No po několika hodinách čekání jsem se tedy s bolavým zubem dostala na řadu. Sedla jsem na křeslo, poprosila o injekci, protože se jednalo o kaz u dásně na šestce. "Pan doktor" mi injekci nakonec tedy dal. Bohužel se ale nestrefil do správného místa a já cítila každý dotyk vrtačky na mém nervu. Nakonec "pan doktor" díru zaplácl, nijak nekontroloval, zda překáží či ne, ani se nezeptal, zaplatit a běžte. Do 13 minut jsem byla venku z ordinace hotová s injekcí, vrtáním i zaplombováním. Nejen že bolelo vrtání, ale jakmile přestala fungovat injekce, která mi umrtvila půlku úst, pouze onen nerv v zubu ne, začala jsem cítit v zubu obrovský tlak, který nyní řeším prášky. Mám dojem, že "pan zubař" mi nevyvrtal ani celý kaz, takže už jen očekávám, kdy plomba vypadne. Kdo tedy říká, že "pan doktor" Ševčík je dobrý zubař, kvalitní ošetření očividně ještě jakživ nezažil a o své zuby nikdy nepečoval a nemá potřebu pečovat tak, jak by měl. Být na jeho místě, stydím si vůbec říct o nějaké peníze. Takže za mě, 100% NEDOPORUČUJI!

Pana doktora jsem poznala jako velmi slušného, hodného člověka a velice si ho vážím. Přístup k člověku a zájem o problémy druhých pak staví do velmi příznivého světla i jeho lékařskou praxi.

K panu doktorovi,už ňákej rok chodim a jsem spokojená,pomůže od bolesti popíše co a jak bude probíhat nemůžu si stěžovat já jsem spokojená.A poslední dobou se mi stává,že i čekárna neni plná.

Já si na pana doktora nemohu stěžovat, o zuby se mi stará perfektně. Mojí matce i sestře vyléčil dost závažné problémy. Při komplikacích neváhá vstát v noci či pracovat o víkendu. Navíc je příjemný a jeho sestřičky také. Velký díl záleží také na nás pacientech...tedy prevence, chodit na pravidelné prohlídky a když už nám něco je, nečekat co vydržíme..

Sice dlouho čekám, ale za Vaši péči to rozhodně stojí, jen doporučuji